• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Motorna pumpa za pokretnu prskalicu

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Znači prodaje se pumpa sa TOMOS motorom
Motor je zapekao i kroz auspuh se vidi zapeklina klipa za stublinu , ja sam uspio pomjeriti radilicu ali nemožem da napravim pun krug jer u kompresionom prostoru izgleda ima nekog smeća
Motoru fali ono deklo sa mehanizmom za paljenje
Pumpu sam skidao sa motora i ona se okreće bez problema , vizuelnim pregledom bih rekao da je dobra i da u njoj nema nepravilnosti

Zvanična cijena je 60 evra , za forumaše je cijena 50e

Možete me kontaktirati ovdje ili na PP

Zamjena može za meni nešto interesantno , ponudite

http://www.pik.ba/artikal/9657156/motorna-pumpa-za-prskalicu/
 

Prilozi

  • Photo0224.jpg
    Photo0224.jpg
    57.7 KB · Pregleda: 1,403
  • photo0227.jpg
    photo0227.jpg
    61.2 KB · Pregleda: 741

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja imam sve novo za tu pumpu osim rezervara i neke žice od struje kaj su pojeli miševi.
Ako netko kupi u rh ja ču osigurat djelove sve i cjena če biti mala po dogovoru.
Savo ako ti se ne sviđa post obriši ga a ako ju hočeš složit ili treba neki dio javite mi se na pp.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Ma ima dijelova i oko mene za njih , štos je u tome da sam ja ovo nabavio i planirao srediti za voćnjaka sebi ali pošto sam nabavio traktorsku ratarsku prskalicu i za nju dva pokretna pištolja na crijevima od 10 i 20 metara autonomija pokrivanja mog cijelog voćnjaka je kompletna tako da mi ovo dođe viška a šteta je da stoji i propadne
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Tak je i meni navodnjavam kap po kap a pumpu mi je poklonio stric,sko je odradila par sati i poslje je nsuljena stajala.
Tak da bi i ja to praktički poklonil znači nešto ditno za motorne djelove i kučišta.
evo par slika ako smetaju briši.

 
Na vrh