• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Natjecaj, adaptacija staglja kao trosak

foler

Član
Tu od
17 Lis 2014
Poruka
434
Pozz
Imam stagalj i kucu na gruntu koji nisu upisani u katastar i htjeo bih prijaviti adaptaciju staglja u natjecajne papire.
Pretpostavljam da trebam prvo sve upisati u katastar za sto me u Vrbovcu traze 3500kn te nakon toga napraviti projekt obnove koji cu priloziti u natjecajnu dokumentaciju.
Znate li nekoga da radi te projekte za stagalj, ima li tko jeftiniji za upis dva objekta u katastar?
Imam li pravo u vezi ovih koraka?

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Kad su izgrađeni objekti?
Inaće kad sam kupovao kuću vlasnici prethodni nisu ucrtali kuću i to su morali napraviti kako bi ja mogao dobiti kredit i platili su to 6500kn jer je bilo žurno.da nije bilo hitno platili bi 2500kn i čekali 6mjeseci.ovak je bilo gotovo za 10 dana.
Sad sve ostale papire su imali..da li imaš što od papira?
Što se natječaja tiče,neznam o kojemu govoriš,ali ja npr na 6.3.1 nisam nigdje pročitao da objekt koji se naprimjer želo urediti treba imati građevinsku,ili da je ucrtan ili tako nešto..raspitaj se da ne plaćaš bezveze ako nemoraš.
 

foler

Član
Tu od
17 Lis 2014
Poruka
434
Prije 68g je gradjena i kuca i stagalj, imam vlasnicki list, vidi se na snimkama od JNA.
Stagalj je 8x16m cini mi se i to bi mi bilo nebeno za srediti kao halu za strojeve.
Kuca ima ulicni broj, struju
Moze li u trosak uci i video alarmni sustav?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Možda najbolje da pitaš u agenciji za plaćanja,ili još bolje ruralnirazvoj.hr i imaš pitanja i odgovore pa postaviš ukoliko sam izrađuješ projekt.
Ako ti netko radi pitaj njih da ne gubiš vrijeme.
 

Najnoviji postovi

Na vrh