• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nesilice

N6ia6

Član
Tu od
25 Lip 2015
Poruka
125
Trebalo bi barem malo stocne krede nekih 10% i neki bogatiji izvor proteina (soja,grasak,suncokret)

Evo danas sam imao nesrecu sa kokom.Nije mogla snesti jaje i izbacila je crijeva van i dosta je bilo krvi.Jaje je bilo 75 grama.

jossip

Aktivni član
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
731
Ja sam već rekao kako je kod mene. Od kada dođu sa 5-6 mjeseci samo su na paši i kukuruz, plus ostalo šta imam. Danas nisam samljeo kukuruza jer je još mokar i svjež pa su dobili pšenicu u zrnu ujutro i peciva iz pekare popodne, navečer. Ovih dana ću krenuti opet sa kukuruzom a navečer pšenica ili ječam ili tritikal ili peciva, ovisi šta imam pri ruci. Zob još nisam davao.

N6ia6

Član
Tu od
25 Lip 2015
Poruka
125
Od danas bi se trebale koke drzati u zatvorenom.

Kakva je bila praksa do sada ako se otkrije gripa na gospodarstvu i dodje do usmrcivanja peradi vlasnici peradi dobiju neku naknadu ili pisi kuci propalo?

Najnoviji postovi

Na vrh