• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

nestala mi nova tema

  • Temu pokrenuo bosniahos
  • Datum prvog posta
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
B

bosniahos

Guest
Jućer sam postavio temu na šumarstvo,kako srušiti drvo puno metala.u uvodnom postu sam napisal zbog ćeg je to drvo puno metala a u odgovoru na jedan post još malo pokuša objasniti.Teme nema a od vBulletina sam dobil neku poruku da se obratim moderatoru koji me baš i ne doživljava ili i tu grešim nisam sam na forumu pa procijenite,ne tražim nikakve ustupke posebne..Valjda sam nekog uvredia na vijerskoj i nacionalnoj ili ćisto ćinjenjićnoj osnovi.Ili sam sve krivo shvatil da nije pametno pisat istinu.Ili se moja tema ipak negdi nalazi samo ju nemogu pronaći.Molim obijašnjenje.Hvala.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
ja sam je obrisao , a i sam si odgovorio zašto sam je obrisao
takve stvari ne tolerišem i na tu temu nema rasprave

uvodni post je bio uredan ali onaj drugi nije te sam stekao utisak da je tema otvorena iz nekog drugog razloga i u neke druge svrhe

i evo opet kršiš pravila pitajući za to a otvorio si novu temu , znači nema otvaranja nove teme da pitaš dali ti je neko obrisao post ili temu

preporučujem ti da pročitaš pravila foruma (što garantovano nisi uradio) te da se držiš istih jer za tebe više nema žutih kartona
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh