• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Neznam di da pitam

C

creborn

Guest
valjda je ovdje ok..

vec sat vremena trazim po inetrnetu jedan traktor..

ima ih tu kod nas al ne vidjam ih cesto.. zeleni.. slican fendtu. ali specifican po tome sto mu je masina i getriba ispod kabine.. i uopce nema prednju haubu.. nego samo sasiju sa kotacima na kojoj je utovarivac.. vidio sam jednom takav koji j eimao mali sanduk na tom dijelu..

kako se zove taj traktor i koja mu je namjena? cemu manjak prednje haube?
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
A jadan,nigdje na forumu nemožeš pronač. :( Iako ima toga...
Upiši u google fendt gt,i po slikama vidi šta sve ljudi stavljaju naprijed.
A večinom taj traktor bude sa prednjim utovarivačem zbog težine na zadnjem kraju!
 
C

creborn

Guest
A jadan,nigdje na forumu nemožeš pronač. :( Iako ima toga...
Upiši u google fendt gt,i po slikama vidi šta sve ljudi stavljaju naprijed.
A večinom taj traktor bude sa prednjim utovarivačem zbog težine na zadnjem kraju!

hm.. ovo "a jadan" mi zvuci malo lame...

nisam pronasao jer neznam ni sto bi upisao.. ubaciio sami traktor bez haube i traktor sa masinom bez kabine i traktor s amasinom pod kabinom i 1000 drugih varijacija.. pod fenddt mi izbaci 200 stranica.. coece.. imam 2 male djece jedva da sam stigao otvoriti 5 stranica :)

hvala uglavnom
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
ima moj prijatelj tog fenda,mislim da je 65ks,poslikam kad bum u prilici,a ti ga kupuješ ili kaj
 
C

creborn

Guest
ima moj prijatelj tog fenda,mislim da je 65ks,poslikam kad bum u prilici,a ti ga kupuješ ili kaj

ma ne kupujem... nego me cisto malo zanima cemu to i koje su prednosti ttoga da nema prednji kraj :)

koliko sma uspio nac to u biti nije traktor u punom smislu rijeci nego nosac prikljucaka :)
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,909
ma ne kupujem... nego me cisto malo zanima cemu to i koje su prednosti ttoga da nema prednji kraj :)

koliko sma uspio nac to u biti nije traktor u punom smislu rijeci nego nosac prikljucaka :)

I toliko truda , samo da bi vidio cemu sluzi
 
Tu od
17 Lip 2009
Poruka
174
Ja znam na kojeg ti mislis, vidim ih dosta ovdije
u SVicarskoj ali oni sa njim samo kose travu
1 kosa naprijed i 2 ozada to sam vidio prije 3 dana
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Neznam da li misliš na : Fendt xylon

Ukucaj na google slike i vidjet ćeš ima i prednji utovarivač a motor mu ispod kabine naprijed i nije dugačak nego samo osovina i taj utovarivač
 
C

creborn

Guest
Neznam da li misliš na : Fendt xylon

Ukucaj na google slike i vidjet ćeš ima i prednji utovarivač a motor mu ispod kabine naprijed i nije dugačak nego samo osovina i taj utovarivač


ne GTA je u igri
 
C

chickenlover

Guest
Ajde decki budite dobri :heart: stavite nam neku sliku i mene zanima jer trazim nesto manje od klasicnog traktora, a sa puno mogucnosti za prikljucke.
 

Najnoviji postovi

Na vrh