• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nikola Kokanović

Nikola Kokanović

Novi član
Tu od
3 Svi 2020
Poruka
3
Pozdrav ime mi je Nikola kao sto i naslov kaze 😁 rođen sam 1986 sta bi reklo da imam 34 god u Đakovu ali zivim u Bistri blizu ZG. vako iskreno razlog ovom clanstvu je taj sta prvenstveno trebam pomoc i znanje tj volio bi se dodatno educirati oko nekih stvari vec duze vrije razmisljam o nekom poslicu pa da vidim dali ima ko sa tim tu i da mi je voljan pomoc.
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,185
Dobrodosao...
Podjeli s nama svima o cemu razmisljas?
 

Nikola Kokanović

Novi član
Tu od
3 Svi 2020
Poruka
3
Hvala . Malo sam cito po forumu ali bojim se da nisam nasao nista pa ako ko zna za drgi forum ili nesta , a razmisljam napravit farmu puzeva pa bi volio razgovarat s nekim ko je vec u tome
 

Najnoviji postovi

Na vrh