• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Nudim se :)

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Ako su kome potrebni ljudski resursi na njegovim vlastitim strojevima (traktori 4x4 iznad 70ks i kombajni) na podrucju Varazdinske zupanije i Medjimurske zupanije ali s ove strane blize Varazdinu, slobodno mi se javite..
Gajim ljubav prema takvim strojevima i radu na njima, a ja sam takve nemam i nemam ih prilike imati..
Osobno radim oko 2.5 hektra zemlje z malim imt-om..
Iza 15.7. kad se vratim kuci, slobodan sam..
Pa eto...
Sve se dogovorimo ako kome treba.. :)
 
N

Nkopjar

Guest
Ako su kome potrebni ljudski resursi na njegovim vlastitim strojevima (traktori 4x4 iznad 70ks i kombajni) na podrucju Varazdinske zupanije i Medjimurske zupanije ali s ove strane blize Varazdinu, slobodno mi se javite..
Gajim ljubav prema takvim strojevima i radu na njima, a ja sam takve nemam i nemam ih prilike imati..
Osobno radim oko 2.5 hektra zemlje z malim imt-om..
Iza 15.7. kad se vratim kuci, slobodan sam..
Pa eto...
Sve se dogovorimo ako kome treba.. :)

Karlo... a stvarno ti je dosadno...
ja sam ti sljedeći tjedan u šumi mislim imam 4x4 al nema 70 konja,,,:D::D:
idem rekreativno nekaj drf pripravljat... a posle klijete :icon_pidu::icon_pidu:
 
N

Nkopjar

Guest
e da kolko ti je vura......... i ak nemaš mobilnu fiksalnu kasu niš nemo delali.. hahahahahaha
 

Najnoviji postovi

Na vrh