• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

nvladeta

nvladeta

Član
Tu od
30 Stu 2011
Poruka
59
Zdravo svima! Ja sam Vladeta Nikolić, rodjen 1956.g. u Kosjeriću, kod Užica u Srbiji, gde i živim. Oženjen, jedno dete, dvoje unučadi. Završio elektrotehničku školu u Užicu, smer jaka struja. Trenutno u invalidskoj penziji zbog bolesnih bubrega.
Bavim se tehnikom svake vrste, i poljoprivredom koliko mi zdravlje dozvoljava. Imam malinjak od 650 metara dužnih, sa kojega ubiram u proseku preko 3000kgr ploda. Sve ostalo u poljoprivredi je u minimalnim količinama za kućne potrebe. Od poljoprivrednih mašina imam motokultivator Labin veći sa kardanskom prikolicom proizveden i nabavljen 1984.g. i. Kultivator je ranije dosta korišćen dok sam bio zdraviji. Od priključaka je imao obrtne plugove, rotofrezu, vile za seno, sejalicu za kukuruz dvorednu i zagrtač. Sada služi samo za transport. Pored njega vlasnik sam i malog traktorčića TV 523 iz 1983.g. kojeg sam nabavio 2002.g. Za traktor imam isto obrtne plugove, ručno izrađenu prikolicu, vile za seno, bočnu kosačicu, rotofrezu 1,2m i prskalicu. Prskalica je od Labinovog motokultivatora, bila je vučena na točkovima, sa sedenjem na rezervoaru. Ja sam je nabavio već prilagodjenu za TV, ali sam morao da rezervoar skidam sa točkova i da ga okačim pozadi na TV. Toliko za sada.
 

Prilozi

  • Fotografija0082.jpg
    Fotografija0082.jpg
    80.7 KB · Pregleda: 91

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Dobrodosao na forum, nadam se da ces naci dosta korisnih informacija a i ponesto podijeliti s ostalim forumasima!
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pozdrav , dobrodošao na forum ......, odlično predstavljanje :partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša...........:partyman::partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip pozdrav i tebi novi forumašu Vladeta!, dobro nam došal, čitamo - pišemo se ...

., odlično predstavljanje, svaka čast, imaš dobre strojčiće., čekamo još ku sličicu od strojčića i tvoga dela oko te tvoje sitne poljoprivrede.-

., aj Bog! ...
 
Na vrh