• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032

Ovo vam je korona...korona društva i dokaz koliko je državi stalo do naroda i lažnim moralistima, dokaz da svi gledaju svoje dupe
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Stvarno,odavno sam napisao" tko puno priča uvijek se zaj..e" Takve ova medicina treba😉
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Gospodo draga

U zadnjih par dana ste se tak lepo izvređali u ovoj temi i jedan drugog s finim imenima nazvali (znaju jako dobro oni koje to ide da na njih mislim) dok su u međuvremenu neki drugi od vas ulje na vatru točili (isto se budu prepoznali oni koji su).
Neki od nepristojnih postova su izbrisani pa ko se ne prepoznaje nek potraži i svrsta se među jedne.

Uglavnom.
Ova tema od samog početka ne vodi nikam.
Tema je zamisljena da si pomognemo savjetima kak olakšati jedan drugom ovo vrijeme, mozda koji preboljeli podjeliti savjet kak si je pomogel a ne uvredama i uvjeravanjima svađati se.

Ko me pozna zna da je meni svaki forumaš drag i da mi je drago čuti i razmjeniti misljenje sa svakim.
Zato nema kazni prema nikom.
Tema ostaje javna ali ima ključić dok se strasti ne smire.

Pozdrav svima i ugodan boravak u temama zbog kojih ovaj forum postoji
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh