• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Mi mali ljudi imamo veliku moć i zato treba masovno bojkotirati cijepljenje. Ako budu neki držali figu u džepu, svi bumo naj...
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,272
I sad mi se čudimo koroni,, poplavama,, potresima,, i dr...
i onda se vadimo kao ;;priroda poludjela;,
Eeee moj si bože,,, već odavno se zna ko je ovdje lud,
Pa i nije ni čudo što nam priroda uzvraća udarac,,
samo mislim da je zakasnila,,, na našu žalost
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,214
Ljudi moji morate znati da je istina ono Gibboni reče
"..... jer čovjek je pokvarena raca......"
Neki dan sam na YouTube slušao jednog koji je samo riječima dao definiciju stanja kojeg svi dobro znamo a on reče ovako
"...... čovjek je naj jeftinija roba na svijetu, lovnog sam psa prodao za 1500 eura , konja za 900 eura, a sudskog vještaka potplatio za 200 eura, pa sad vi vidite tko tu koliko vrijedi....."
Tako da vjerujem da će oni naći sebi robu kojoj će i platiti ali da bude kako oni kažu.
Zato radimo kao gerila, kao Che Guevara.
 

TihoST1

Dobro znana faca
Tu od
1 Sij 2021
Poruka
130
U potpunosti se slažem sa Zajom,mali ljudi imaju moć ali je ne znaju ili ne žele artikulirati jer uvijek nađu opravdanje za nečinjenje.....neka to netko drugi odradi umjesto njih,a oni će pričekati pa se uhvatiti za vlak spasa kada dođe vrijeme,a ne shvaćaju da se neće imati za što zakačiti,no tada će već biti kasno.
Dobili smo život da budemo dostojanstveni do samog kraja njegovog trajanja,tako je predodređeno za sve nas.
 

TihoST1

Dobro znana faca
Tu od
1 Sij 2021
Poruka
130
Pročitajte.....izvor dokumenta je naznačen u gornjem lijevom kutu.
 

Prilozi

  • Screenshot_20210104-230353_Chrome.jpg
    Screenshot_20210104-230353_Chrome.jpg
    35.5 KB · Pregleda: 18
  • Screenshot_20210104-232420_Chrome.jpg
    Screenshot_20210104-232420_Chrome.jpg
    23.8 KB · Pregleda: 17
Posljednje uređivanje:

TihoST1

Dobro znana faca
Tu od
1 Sij 2021
Poruka
130
Komentar na sljedeće je suvišan.
Možete pročitati na naznačenim stranicama cijelu objavu. Screenshot_20210104-232805_Chrome.jpg Screenshot_20210104-232951_WhatsApp.jpg
 

rudamaca

Aktivni član
Tu od
6 Ruj 2007
Poruka
487
Kaj bi ovo trebalo dokazati?

FDA je testirala cjepivo uz posebnu brigu o ovom nuspojavama.

Nisu nasli ni jednu
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,914
Pravi majstor ti bu i ampulu pokazal ,kaj nisi nikad gledao mađioničare?
 

TihoST1

Dobro znana faca
Tu od
1 Sij 2021
Poruka
130
Predstava za naivne,a po komentarima ljudi po portalima iščitati se može apsolutno nepovjerenje i igrokaz u 90 % napisanih.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Evo najnovije iz Njemacke.Ljudima je dosta,ujedinilo se preko 50 000vlasnika restorana,kafica,frizera,malih obrtnika itd. od 11.1 otvaraju svoja vrata,merkelica na potezu. njemacka.jpg
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh