• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ma ja sam sad zval prijatelja kaj mu mama dela u bolnici Zabok sa Covid pacijetina, i veli da je 10 dana malo izolacije, prekratko su to to dali, jer pravi simptomi se javljaju nakon 11 i 17 dana, onda dolazi so probijanja prsa, temperatura i bol u glavi i nogama. A prvi simptomi su okus i njuh.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Je,onda pocinju otrovi djelovati,probaj zapoceti detoksikacijom,imas na jutubu dost toga.I bez panike jer bus dosel v slepu vulicu.
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Ti se zezaš ali ako ti je udarilo na pluća nije šala ovde je dosta ljudi umrlo od zapaljenja pluća zadnjih 2 meseca, kažu da od pluća ne ostane ništa posle 2 nedelje
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
A znam, sad od kad mi isteka izolacija svaki dan mi sve gore i gore. Simptomi tek sad pokazivaju svoju razornu moć. Stvarno neznam kaj se događa, jučer praktički nisam mogao stajat na nogama od bolova, svi mišići, svaka kost boli, ko da me tenk gazi, pritisak u prsina, užaš jedan. Stvarno sam mislio da sam izgubio okus i miris samo, ali evo sad se događa sve ono kaj se zna o toj bolesti. Stvarno sam gledao sve to na stranu i bilo mi je sve kao pa dobro ja sam imao samo blage simptome. Ali sad me pošteno satralo, ovo nebi poželio nikome na kugli zemaljskoj. Osjećaji su neopisivi kad lupi u kosti i mišića, nemaš opće osjećaj da imaš noge, ko da imat temperature nogu preko 1000 stupnjeva, od koljena dolje do peta. Isto tako je sa glavom, užasni bolovi u sinusima, čelo glave ko da ti je smrskana glava, umor neki strašni se pojavi. Pa ta temperatura koja vreba već 6 dana i dežurana je kod svakog naprezanja. Neznam opće kak da to sve opišem više kaj mi se događalo sve nakon izolacije.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Jao,jao sto te snadje.Jesil imal kad prije gripu,mozda je sada,dali su ti mandulje naotecene i upaljene.Gnojna angina je isto teska kad te trefi no ona traje 5dana i s visokom temparaturom,obavezno izvadi krv.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Nikad nisam imam gripu, mandule sam operiral dok sam bil mali.
Sad sam bil kod doktora i nije me htel prinit da me posluša malo, nemre me primit jer imam temperaturu više od tri dana nakon kaj mi istekla samoizolacija, i sad mi se opet produljuje izolacija dok mi nebu temperatura pala sama bez ikakvih ljekova, a pluća moram popodne slikat i srce, samo neznam kak pem kak me noge bole, neznam kaj da delam.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,528
Sad bude i gripa i gnojna angina, a zna da ima koronu. Nema veze kaj je istekla izolacija, to je od korone, slušaj savjete doktora ma koliko god sumnjali u njihovu sposobnost, s razlogom su oni tamo a ne mi.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kolega martinv1,dobro si napisal,s razlogom su oni tamo,da lijece ljude ali kako kad covjeka ne zele primit:unsure:.Nazalost mnoge nisu primili,ili nece ili nesmiju.
Maloprije me zvala mama iz doma zdravlja u Metkovicu,kazu joj da ce se morat cijepit inace nece dobit zelenu kartu,nece moc putovat ,na autobus itd. plase ljude namjerno zar vam to ne lici na fasisticke metode.
Nazalost stvaraju paniku umjesto da lijece ljude,produzili zatvaranje do 31.1,a brojevi padaju,sve rade krivo ne kazem da nisu sposobni, no pitanje je zbog cega u cijem interesu.

Nazalost kolega kupljenec vidis da se moras lijeciti sam:(,znam da je meni lako pricat posto sam preboljel tu opaku bolest,nemoj mislit da nisam osjecal strah.
Zelim ti stoga pomoc a vidim da si vrlo uplasen,to nije dobro,pa valjda ima neko da te odveze na slikanje,zovi bolnicu nek te prime ak nece doktor.
Ocu reci, bori se ipak se radi o tebi,probaj sumamed nabavit , mnogi ga hvale,nek ti ga doktor pripise.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,528
Ma znaš kaj, i nek produže zatvaranje, nek. Već mi je muka od zatvaranja i otvaranja, tomu nebu kraja. Kak su u Wuhanu zaprli i zabranili sve, pa su se rešili virusa, i evo sad se opet pojavio, ajmo opet zatvaranje dok ga ne nestane. Na Novom Zelandu ista priča. Dva, tri tjedna ili koliko već stisnu zube i dalje vode normalne živote, a ne mi. Već godinu dana nikak ne živimo.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh