• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Vidim i meni je to žalosno, ja nikad ne volim prek veze niš. Ali sad je bila viša sila.
Inače da spomenem da imam jako velike veze u svim Kliničkim bolničkim centrima na taj način jer sam do prije par godina slikal humanitarne koncerte protiv raka maternice, bil u raznim humanitarnim organizacijama, pomagal na više načina svim takvim udrugama, i na taj način stekel neke prijatelje i ravnatelje bolnica. I evo sad sam se malo prek njih prošvercal da ne čekam dugo jer mi nije dobro. I uvjek se odazovem di got me trebaju, sve ali sve kaj sam delal za njih nikad mi nije bilo teško niti mi je bil probelm. I ja bi njima bil jako zahvalan da me u jednom danu bilo kak obradiju da mi najdeju način i dijagnozu da mi pomognu, al to nejde tak čini se.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Svu obradu u najkraćem vremenu dobiješ ako si u bolničkom krevetu.
Zato, bude li ikakva naznaka da ćeš morati ići na bolničko liječenje, otiđi prije nego doktor stigne "udariti pečat" na uputnicu.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Mislim da si u krivu, najhitnije pretrage se delaju na hitnoj, ali sad sa ovim covidom to kiksa. Znači kad je neko zaprimljen na hitan prijem u bolnicu odma sve obrade.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,708
Kupljenec, tam u rubriki "što sma radili danas" je recept i za tvoj beteg, slobodno si ga skopiraj i tvoje boleštine tak maltretiraj
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Maloga vodim u “zelenu” zgradu, i tam ostaje. Oko 9 bum tam. Ne znam do kad bum. Ja se javim kad završim pa bumo vidli kaj smo.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Tu je Vicko puno toga ispričal kak mu bilo, dobro je za pogledat.


I neki deda kaj je kasnil ba cijepljenje.

 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,708
copy paste:
Dajana Kalbi
Virusi mutiraju to znamo,pa se.ove koji dolaze iz tih zemalja čim slete,odma u karantenu,pa nek se još malo odmaraju jer mi izgleda nećemo na miru popiti kavu još dugo,a valjda smo i mi nešto zaslužili mi koji ne možemo putovati jer radimo i nemamo toliko novaca.
završetak copy paste

 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,849
Znaš kak se veli:
- kad zidar pogreši, pokrije mort
..........
Ovo drmanje zemlje i kuća otkrilo jednu zanimljivu stvar!
Fajermani - ono u špic pod krov - cigle slagane na ciglu bez morta, jedino odmah nabačeno da se ne vidi!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Sve ovo samo dokazuje veliku LAŽ. I pomračeni um politike koja maltretira one od kojih živi (tj. koji joj plaćaju porez).
Ista stvar prikazana je prije 10g u nekoliko filmova.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529

Što misliš, u čemu je poanta u u članku opisanog događaja?
U policijskom postupanju?
U postupanju osobe koja je bila predmet policijskog postupanja?

"U petak je u tom gradu došlo i do velike potjere, u stilu hollywoodskih akcijskih filmova. Jedan mladić je, u trenutku kada je pokraj njega prolazila policijska patrola, grlio svoje prijatelje i pozdravljao se s njima. Kada su ga policajci pokušali legitimirati, mladić je pobjegao."


@ZJ
Što je za tebe ispravno?
Da osoba koja pod mjerom zabrane javnog okupljanja iz razloga jer se broj oboljelih naglo povećava grli nekoliko ljudi redom koji su okupljeni na jednom uskom prostoru, a na nacionalnoj razini je to izričito navedeno kao ponašanje koje polježe sankcijama.

Da oni koji su nadležni za nadgledanje i sprječavanje takvog ponašanja - grljenja u ovome slučaju - ne učine ništa i odmahnu rukom, iako im je službena - radna - dužnost da poduzmu mjere koje su u njihovom opisu radnih zadataka.

Da osoba koju su po službenoj dužnosti i službenom pravu zatražili legitimiranje mirne duše veli - tko vas j.be - okrene se i pobjegne, a oni je puste da pobjegne samo zato jer ona, eto, želi pobjeći a ne želi dati podatke svoga identiteta službenoj osobi kojoj ga po zakonu mora dati.

Bilo bi dobro malo reale unjeti u razmišljanje ako je se već iz članka ne može isčitati.
Iako može, realna osoba može, samo ako želi. :)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh