• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajd iskreno, tko ode na respirator, rijetko da bu opet među nama.
Da to ipak nije agresivno liječenje koje dotuče čovjeka umjesto da mu pomogne?

Zna se i to je javno rečeno da od 10 koji su na respiratoru preživi njh 3 - 4.
Ljudi nisu u umjetno izazvanoj komi na respiratoru zbog toga da ne moraju jesti i piti nego zbog tijelu nepodnošljivih bolova i nemogućnosti samostalnog disanja koje kovid izaziva.
Nisu respiratori zato da se dijele pacijentima ko bomboni - tebe ćemo nagraditi pa te respirirati, nego sigurne mrtvace otimaju od sigurne smtri ako čovjeka ne stave na respirator. Kada ga stave, ima 30 - 40 % šanse preživjeti.
To je Markotić jasno rekla pred mikrofonom i kamerom još davno, davno..

Opet velik broj zaraženih 3217. Umrlo 36,sve ljudi oko mojih godina.

Nisam danas pratila, ipak sam otišla u vrtni centar.
Siguran si da je toliko?
Ovo ne bude dobro završilo.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Sad sam išao provjeriti,točno je. Broj testiranih 11 tisuća i nešto.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,622
Podaci pokazuju brojke ali ne strukturu, koliko vidim.
1617893623554.png
Doba je gripe, umire se, malo više nego 2015.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,729
Piše danas za VŽ da je jučer bilo 532 testiranih, a 133 su pozitivna. Poduplali smo "pozitivu" za dva dana, super smo nema kaj.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Ako nabavimo Rusko cjepivo koje nije odobreno, dal se cijepiti ili ne. E sad oni su pronašli i za kućne ljubimce,mada mi to nije jasno.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Koliko vidim na forumu,mnogi su vec cijepljeni i brez cjepiva.Ljudi stize proljece,njive,vrtovi ,vinogradi,vocnjaci nas zovu,odimo u prirodu,bacite tu zatrovanu kutiju kroz prozor.Drago mi je da se ljudi polako bude i shvacaju plandemiju,odavna sam pisao da je sve ovo bozji plan🤫 da ocisti zito od kukolja,zapitajte se gdje spadate,jeste li posteni i skromni,ako niste...sretan put. :cry:

ps.koji se osjetite uvrijedjeni,nije namjerno,sve je tako kako mora da bude
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Prosvjetljitelu jel misliš da bu manje sad bolesnih ako se ide na vrtove i njive?
Reci kolko si u to siguran i zakaj ne javiš to drugima koji se bore sa bolešću?
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kolega nisam prosvjetitelj vec normalan covjek,priznajem samo boga,a postujem svako ljudsko bice🙏.
Svi znamo da bu manje bolesnih ako smo aktivni u prirodi osim stozerasa i fasista.:unsure:
Siguran sam 100% i vise posto i hrabro to govorim svima.🙋‍♂️
Imas li jos pitanja kolega Kupljenec,pa zato je forum da se druzimo i veselimo a ne placemo i cvilimo.:ppozdrav:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Mislim da bu kraj slijedece g. nazalost.
Ovi su jeebali jeza ali i mi snjima zbog njihova straha i oholosti.
No za utjehu,dragi bog ima zadnju a ti kolega i kolege vrijeme je da se zamislis dali si covjek ili rob.
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Manite se cjepiva jebo ga ko ga izmisli,sta mislite sto su ovi moji iz Srbije zvali vas I ostale komsije na vakcinisanje zato sto je ovaj nas ludak navukao brdo vakcina a ovde nece narod da se vakcinise pa da potrosi vakcine da im ne prodje rok upotrebe
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Evo vam ljudi zanimljive objave danas u Zadarskom listu u 13:45 o jednom zanimljivom izumitelju,razmislite.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Manite se cjepiva jebo ga ko ga izmisli,sta mislite sto su ovi moji iz Srbije zvali vas I ostale komsije na vakcinisanje zato sto je ovaj nas ludak navukao brdo vakcina a ovde nece narod da se vakcinise pa da potrosi vakcine da im ne prodje rok upotrebe
Ima tu logike!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bih ja to malo šire, ali na forumu ima forumaša srba pa ne želim da netko nešto krivo shvati i uvrijedi se osobno. :)
Pa nam onda moderatura ničim izazvana stavi lokot i na ovu temu.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,277
Manite se cjepiva jebo ga ko ga izmisli,sta mislite sto su ovi moji iz Srbije zvali vas I ostale komsije na vakcinisanje zato sto je ovaj nas ludak navukao brdo vakcina a ovde nece narod da se vakcinise pa da potrosi vakcine da im ne prodje rok upotrebe
LAKI,,, ovo naš ludak,,, jel to onaj što reče, " za jednog mog,, treba maknuti sto onih"
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Cega se bojis kolegice JO,otvori dusu svi smo odrasli,znamo da smo svi grijesili i to nesvjesno.No osjecamo takodjer ovdje, svi ,na lijepom brdovitom Balkanu, da nasim venama tece ista krv,jel tako. 🤫
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh