• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,540
Bih ja to malo šire, ali na forumu ima forumaša srba pa ne želim da netko nešto krivo shvati i uvrijedi se osobno. :)
Pa nam onda moderatura ničim izazvana stavi lokot i na ovu temu.
Ajd na spamaj, imaš temu u kojoj to možeš, ili ti nije dovoljna pa imaš potrebu i u ovoj temi spamat. (n)
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
LAKI,,, ovo naš ludak,,, jel to onaj što reče, " za jednog mog,, treba maknuti sto onih"
Bas taj

Slaba ti je logika.
Može Srbija cjepivo prodati po duploj cijeni kad se sjeti, imaš na sve strane one koji ga žele.
Malo dublju igru igra Vučić.
On igra dublju ulogu sa nama a sa vama samo skuplja poene,a sto se prodaje vakcina tice mislim da ih je on ovako prodao najskuplje sto je mogao
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Ja mislim da bi ovo sa koronom bilo gotovo dok bi se prestalo govoriti o tome u svim medijima i dok bi prestali ljude testirati.
Onda bi nestalo i pandemije.
Sad svako nek malo ošmrkavi odmah ide na testiranje.
A pogotovo ne volim ove panicare koji samo prate koliko ima koji dan zarazenih i tak su si vec izribali ruke od pranja da su im ranjave.
Poznajem ih par osobno pa znam o cemu pricam.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Bravo Ivane,ljudi nisu ovce,malo su nas podcijenili.Ja neznam nikog da je umro od Korone,cak ni stozer nije nijednog naveo,svi sa koronom,a ovi cijepljeni ih polako(nazalost) dostizu.
Ode Miki,Jole,Tozovac,svako malo neko poznati. :cry:
 

Dadx

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2010
Poruka
101
Zna se i to je javno rečeno da od 10 koji su na respiratoru preživi njh 3 - 4.
Nisu respiratori zato da se dijele pacijentima ko bomboni - tebe ćemo nagraditi pa te respirirati, nego sigurne mrtvace otimaju od sigurne smtri ako čovjeka ne stave na respirator. Kada ga stave, ima 30 - 40 % šanse
To je Markotić jasno rekla pred mikrofonom i kamerom još davno, davno..
Na zalost, nemas pravo, pre dobro sam informiran...
1 od 10 se izvuce s repiratora, s ecmo aparata skoro nitko.
A ta tvojoju ludu naivnost i vjeru na izjave pred mikrofonima ne znam dal bi opce komentiral.
Zj je govoril nekja o smrtnosti, na rtl-u sam gledal i uzimajuci u obzir brojke prije korone, ispada da je ipak korona ubila podosta ljudi, podata zam pozabil, al isel je nekak ovak 5xxx priej korone 7xxx. Googlaj pa izvuci tocan postotak i brojeve, meni se ne da
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,891
Danas vladajućima nije bitno više promovirati strah i "ostanidoma" jer ljudi više ne šeraju "ostanidoma" jer mediji to više ni ne govore. Pa tako više ne govore ni automatizirane ovce.
Sada, im je dovoljno samo baciti tu i tamo koju brojku o novim zaraženima i pokoju smrt. Brojka i statistika više nisu bitni. Sada samo treba održavati brojku da se proglašenje pandemije nastavi onoliko koliko njima treba da implementiraju sve zakone, oružja i ostale pripreme za daljnju manipulaciju i novi svjetski sistem.
Danas nitko nije umro od niti jedne druge bolesti, danas se umire samo od Korone. Sutra od nezaposlenosti! Korona postoji od 1960. i podvrste korone. Nije upitno je li netko ima koronu, upitne su brojke i prevare koje se pripisuju smrti od korone. Upitna je implementacija masovne histerije i manipulacije. Upitna je ljudska sloboda!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Da. Kovid i problematika kovida postoji samo u Hrvatskoj.
Zato moj sin koji ispunjava jedan od samo tri uvjeta pod kojim građani Velike Britanije smiju putovati van granica VB i mora napraviti nekoliko testova za izlazak i nakon toga ulazak u državu u sveukupnom njegovom trošku od 5 tisuća kuna, naravno, u funtama. I u tri dana se mora vratiti natrag. Ulove li nekoga da je putovao zbog turističkih razloga, kazna je 5 tisuća funti. Ne kuna.
Koje zakone VB želi progurati stvarajući takvu histeriju poznato je valjda tebi.

Nevrijedno je uopće nešto više komentirati, svatko se ponaša na svoju odgovornost.
Ko što reče žena čiji je suprug završio u bolnici - smijala sam se tim pričama o kovidu, više se ne smijem dok gledam njega.

Naš župnik i naš lokalni cvjećar znaju najbolje koliko su ljudi pokapali prijašnjih godina i koliko su puta sprovodne vijence prijašnjih i ove godine radili, i meni ne treba niti Stožer niti rtl da bi mi se digla kosa na glavi od dobivenih informacija.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,540
"Zbog svih onih koji šire teoriju da je virus banalan i da je cijela ova pandemija izmišljena, ljudi se razboljevaju, patiju i umiru u mukama, a obitelji ostaju bez svojih najdražih. Taj idiotizam ih čini suubojicama.
Ali su toliko glupi da to ne mogu shvatiti!"!

Ovaj citat je prenešen sa jednog portala.🙄
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Shvacamo polako(ja sam odavna ali ne zelim se praviti vazan)da je ovo plandemija,doktori su poceli govoriti i stiha opominju ljude u vezi cijepljenja(istine)kao i inspektori u policiji(pouzdani podaci)kojima nisu jasni brojevi zarazenih jer ih dnevno vise pute mijenjaju te im predocuju.
Evo jedno pitanje za razmisljanje,na kraju cu dati moje misljenje odnosno sumnju.
Dali znate da cika "doktor"bill posjeduje u Americi 264 000 hektara,bozes i cukerbreg takodjer mnogo za ostale lovase neznam ali sigurno ih ima oho ho.
Sumnjao sam da zele uzgajati GMO hranu,no nekoji izvori govore to njima netreba,kupuju da se namjerno nebi nista sadilo,odnosno zbog programa gladi(smetaju im ljudi).
No moja luda glavica sumnja i u to djelomicno( nasmijemo odmah vjerovati na prvu)poceo sam sumnjati dali te povrsine nisu deponije za drva sto se naglo kupuju po cijelom svijetu i to Amerika i Kanada.
Naime posto radim na gradilistima i putujem dosta kao i kroz SLO,HR dosta se sijeku sume i drva svugdje,to primjecuju i drugi ljudi.
Danas razgovaram na gradilistu s gazdom austrijancem i kaze da je gradja u AT otisla gore za 30% posto mu nasa firma radila krov,zvanicni odgovor da amerika i kanada kupuju jer je tamo stala proizvodnja zbog morone.
Sef jucer kaze da ameri takodjer masovno kupuju paradajz po svijetu navodno zbog Kecapa,nestasica sendvic panela za krovove a imamao i problem s limom(gradjevinskim)a Italija narucila navodno veliku kolicinu stambenih kontejnera,za koga?
Mnogo pitanja a nema logickog odgovora kao ni lijeka protiv morone,ljudi umiru po bolnicama od toga,dali nekog znate da je umro doma od te morone.
Ljudi ne dozvolite da vam neko namjerno i naprasno namece misljenja i oduzima slobodu govora i misljenja.
Trazite istinu i nebudite lijeni i sutljivi.

ps.cuvajte se u ova teska vremena,pogotovu oslobodite se nametnutog i smisljenog straha

🙏
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Shvacamo polako(ja sam odavna ali ne zelim se praviti vazan)da je ovo plandemija,doktori su poceli govoriti i stiha opominju ljude u vezi cijepljenja(istine)kao i inspektori u policiji(pouzdani podaci)kojima nisu jasni brojevi zarazenih jer ih dnevno vise pute mijenjaju te im predocuju.
Evo jedno pitanje za razmisljanje,na kraju cu dati moje misljenje odnosno sumnju.
Dali znate da cika "doktor"bill posjeduje u Americi 264 000 hektara,bozes i cukerbreg takodjer mnogo za ostale lovase neznam ali sigurno ih ima oho ho.
Sumnjao sam da zele uzgajati GMO hranu,no nekoji izvori govore to njima netreba,kupuju da se namjerno nebi nista sadilo,odnosno zbog programa gladi(smetaju im ljudi).
No moja luda glavica sumnja i u to djelomicno( nasmijemo odmah vjerovati na prvu)poceo sam sumnjati dali te povrsine nisu deponije za drva sto se naglo kupuju po cijelom svijetu i to Amerika i Kanada.
Naime posto radim na gradilistima i putujem dosta kao i kroz SLO,HR dosta se sijeku sume i drva svugdje,to primjecuju i drugi ljudi.
Danas razgovaram na gradilistu s gazdom austrijancem i kaze da je gradja u AT otisla gore za 30% posto mu nasa firma radila krov,zvanicni odgovor da amerika i kanada kupuju jer je tamo stala proizvodnja zbog morone.
Sef jucer kaze da ameri takodjer masovno kupuju paradajz po svijetu navodno zbog Kecapa,nestasica sendvic panela za krovove a imamao i problem s limom(gradjevinskim)a Italija narucila navodno veliku kolicinu stambenih kontejnera,za koga?
Mnogo pitanja a nema logickog odgovora kao ni lijeka protiv morone,ljudi umiru po bolnicama od toga,dali nekog znate da je umro doma od te morone.
Ljudi ne dozvolite da vam neko namjerno i naprasno namece misljenja i oduzima slobodu govora i misljenja.
Trazite istinu i nebudite lijeni i sutljivi.

ps.cuvajte se u ova teska vremena,pogotovu oslobodite se nametnutog i smisljenog straha

🙏
Daj neki prevod, ja to niš ne kužim.

 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,865
Je l istina da Kinezi kupuju sav kukuruz i plaćaju troduplo, nego što je bila otkupna cijena jesenas (60 lipa)?
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Ja sam čuo priču da Kinezi masovno hrane svinje pošto je od prošle godine zabranjeno jesti pse i mačke i razne ostale životinje, no nemojte me držati za riječ.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Vise nego tebe,ti se proda za judine skude,ja dobivam slobodu. 🙏
Kakvu imaš ti slobodu kad delaš u Austriji? Zakaj ne delaš ko mi doma u HR?
Mi imamo više slobode od tebe i vjeruj mi veće plaće.
Veliš kak imaš unuke, unučice, kaj te ne brine njihova budućnost? Pa daj shvati da je to ozbiljna bolest. Cijeli svijet je u ratu sa tim nevidljiv neprijateljom, kolko got neko misli da je to prenapuhano. Sigurno nije.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh