• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,538
e da si ti na vlasti, nebi sebi prvo odrezo od plaće...pa tak ni oni...
hebe im se živo za tam nekakvog seljačića i njegovo blato...oni budu sve sa svojom lovom mogli kupit...ak nebudu mogli kupit, budu lovu papali... :hahah:
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
e da si ti na vlasti, nebi sebi prvo odrezo od plaće...pa tak ni oni...
hebe im se živo za tam nekakvog seljačića i njegovo blato...oni budu sve sa svojom lovom mogli kupit...ak nebudu mogli kupit, budu lovu papali... :hahah:
Bi, naravno da bi. Odrezao bi plaću svima onima koji ne svojom krivicom rade u državnim službama i koji ne svojom krivicom nisu u poziciji strepiti za posao za razliku od dobrog dijela realnog sektora kojem je dekretom zabranjen rad. To je skroz neprirodna i neodrživa situacija koja traži hitnu solidarnost, odmah, jučer.
Teret krize moraju podnijeti svi, ne samo realni sektor.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,538
ja ne kužim ljude koji sad stavljaju oglase...kolka je vjerojatnost da će netko nešto kupit, kupoprodajni ugovor ovjerit... moš samo gledat i divit se... :p
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Meni je GLS prije sat vremena dostavil mali paket (veća koverta). Odnesel sam je s dva prsta u garažu i ostavil, a ruke sam odmah iza toga dobro opral. Otvoril bum ju ujutro. Nek pokrepa ak je kaj na njoj.
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,186
Ma ne do 2 tj na zivom....na stvarima kako kojeg sastava...od nekoliko sati do par dana...
Pospricaj kakvim alkoholom da ubijes "bestiju"😤😤
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
E ova je još bolja😂😂
 

Prilozi

  • IMG-20200325-WA0006.jpg
    IMG-20200325-WA0006.jpg
    35.3 KB · Pregleda: 71

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Dragi kolege vidim da vas hvata panika,bas onak kak je neko zamislil,dva tjena Virus zivi na stvarima,dajte najte,budite normalni.
Svi se bumo skupa posvadjali i nebumo mogli stat na zelenu granu i kaj napadate toliko kolega matu22 a covjek je sam realan.
Jucer je kolega Plus dal primjer kakvi smo ljudi,ljudima gori kuca a svi bleje ko krave,ima na iljade ovakvih primjera a vidite i sami.
Ja mislim panikom i glupostima nam bu svima gore,s ovom garniturom kaj nas vodi polagano u diktaturu,najebali smo.
Pa zasto je problem svim drzavnim sluzbenicima smanjit placu na 50%,itako nemaju gde trosit,kafane,restorani, auto doma ,krediti na poceku itd. pa svakoma je dosta i 3000kn mjesecno u ovoj situaciji.
Dajte budite normalni u ovoj situaciji,pa valjda nije cilj ovoj temida se svadjamo i lupetamo gluposti vec da se svi skupa umrezimo i pomognemo svima nama a pogotovu onima koji su labilni i izgubljeni u ovoj situaciji.

ps,svima topli pozdrav i smirite strasti
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Vi ste bas utripovali ko da ta korona pada da neba, pa da je to bas tako ko sto ste vi umislili do sad bi pomrlo pola sveta
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,186
Ali naravno bitno je koliko $ i na ciji racun treba sjesti da bi cjepivo krenulo u distribuciju....tu ima istine....
 

JARO1971

Novi član
Tu od
10 Ožu 2018
Poruka
28
Trenutno nam malo kompliciraju stvari od početne da ćemo sami pisati do ovoga da će Ministarstvo izdavati propusnice. Promjena samo u jednom danu.
:cool:
 

lukavtc

Član
Tu od
2 Ruj 2016
Poruka
34
Ljudi samo bez panike.
Od vikenda (subota, peak od 70 pozitivnih u 24h) u HR je broj pozitivnih na COVID-19 lagano održiv ili sa tendencijom pada, evo u zadnja 24h 60. Što sve odgovara epidemiološkim krivuljama. Koliko god pojedinci putem društvenih mreža kritizirali da su naši kasno zatvorili granice i slično, ipak je sve to bilo na vrijeme. A da ne spominjem širenje raznih dezinformacija.
Svaki virus jednom kad napadne tijelo, ostaje lagano "ukampiran" u njemu. Izliječeni ste, ali još uvijek njegovi tragovi postoje, tako je i sa ovime.
Svi samo hrabro, pratit ćemo što će se dešavati ovih dana, za sad je situacija uvjetno "povoljna", za razliku od ostalih zahvaćenih zemalja.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh