• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,571
Eto nas u našem pravom elementu, bili smo krava koja je uspješno nadojila veeeeeliku i punu kantu dobroga mlijeka, a onda je evo mahnula s usranim repom i sve je razlijala. Sad si možemo to mlijeko samo vaditi iz govna. Je točno, grdo sam napisal i grdo to zvuči normalnoj osobi zdravog razuma.

(Ja sam bio jedan od onih koji je i ovdje javno hvalio sve dobre poteze i mjere našeg stožera. Zamjerio sam im da podsjetim čitatelje "ovih mojih brljotina" onu hvarsku glupost prije Uskrsa.
Usprkos tome došli smo do više dana uzastopno sa nula novo zaraženih.)


Naši su se vrli političari polakomili, raskuražili i razbahatili, naredili stožeru: popustite stege, kočnice, olabavite, idemo punim gasom u turizam - sada smo mi u HR najbolji na svijetu, zona smo s nulom novo zaraženih. Ujedno su skontali: idemo hitno na izbore, da si na njima dok je sve "korona bajkovito" zacementiramo još nove 4 godine dotoka novca iz praznih saborskih klupa, nema veze što su klupe uglavnom prazne dok traju zasjedanja Sabora, njihova lova stiže svakog mjeseca.

I otvoriše se granice, nahrupiše ljudi jedni nutra drugi van, sve ih je više svaki naredni dan. A onda se dosjetili pametni i vrhunski školovani udarači reketa po loptici, idemo i mi sebi složiti malo bolju zabavu, a gdje drugdje nego na dragom im Jadranu. Da ne bi bili sami dozvaše oni i svoje prijatelje, dok su oni dolazili, naši su im epidemiolozi i graničari valjda veselo mahali s osmjehom od usta do usta, pardon, od uha do uha. Nakrkali se na tijesne teniske tribine, zabave ma miline, ma koja korona. :) Pa Hrvatska je od korone zona fraj, a samo nakon par dana, postasmo največa svjetska turistička antireklama.

Bravo naši reketaši, političari i svi koji ste u tome sudjelovali, da vam bog da za kaznu od sad pa na dalje sve mečeve i izbore izgubili. Nama malima je ionak svejedno, kak je rekel Petrica Kerempuh, krepati tu pod plotom ili v katedrali v Zagrebu.

Jesmo se proslavili, sad za nas zna cijeli svijet i svi budu sad pohrlili kao turisti, da nas napumpaju s devizama.

Ne nije ovo nikakav govor mržnje, ovo je samo moj žal nad svima tima tak jako bedastima da su uspjeli usrati i rastrajbati sve dobro kaj se uspjelo napraviti. I kaj sad, i onda nebum pil, vražju mater nebum pil, tak je napisal Pajo Kanižaj, a ja da suzbijem gorčinu, sramotu i razočaranje, kaj drugo morem nego si spiti kupicu vina i pratiti kak bedaki suvereno vladaju na ovim prostorima. Njihovim je glupostima samo svemir granica.

Što je nama ovo trebaloooooo!
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
vele da bude bolesnih i manje bolesnih, i onih na respiratoru...i nažalost onih kojima doktori više nebudu trebali...
vele i da samoizolacija za neke vrijedi, a za druge opet ne...
vele i da dva mjeseca nakon kaj preboliš virus, nekakva antitjela potpuno nestaju i više možda nisi imun na vrius...pa možeš obolit opet...
uglavnom vele da će nas to hebat do ne pocrkavamo svi skup...onda bu mir!
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Nebu dobro,borimo se snevidljivim neprijateljem sam ka to nije virus vec covjek.Stize drugi val,jos zesci,uglavnom najeebali smo jer smo naivni.
 
  • Like
Reactions: ZJ

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kolega kupljenec ,nisi jedini kaj se sekiras,vec razmisljam danabavim nekvu kozu pa se bu nekak prezivelo.No dok doma pricam da bu tek zlo doslo mi neverju.
Glavno je ostat pri zdravi pameti a bogme bu treba i zasukat rukave i neki dinar preskrbet, se naj prevec sekirat,mi mamo i levu i desnu ruku.
Fala bogu delam(osim onih 14 dni kaj me nas K.stozer zaprl brez bliskog kontakta i dokaza da sam pozitivan) no iskreno se bojim da zimu,mortik jesen nebum docekal u ATvec nas buju natirali.
Bumo vidli dal sebu konacno seljak i vredni clovek pocel cijeniti,ak se to desi onda se bum pocel Koroni zahvaljivati.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,181
Ljudi ovo što se sada događa, je znak čiste slabosti, jer granice su otvorene, bespotrebno, pod cijenu da pocrkamo, ali da turizam radi, sve za tu jebenu šporku stranjsku guzicu, i da plati to noćenje, i da mu prodao španjolskog maslinovog ulja, i rumunjskih janjaca.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo drustvo,aj vase misljenje o nasem anemicnom Bioteroristu,dali treba u samoizolaciju:ppozdrav:.Ja sam bio u samoizolaciji (bez bliskog susreta)kako su trazili od mene i nisam za Uskrs dolazio k Familiji po njihovoj preporuci,jesam li ispo budala?
Posebno me zanima misljenje kolege Plusa.
Inace bi moja skvo bila sretna da nas bliski susret traje tih15 ;) minuta.

ps. valjda ima postenih sljedbenika HDZ-a da se jave
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
722
Ne mora u samoizolaciju. Ja sam trenutno u slicnoj poziciji. Ne moram u samoizolaciju a preporuka je ponasati se odgovorno. Kao da u polju nekog mogu zaraziti 😅
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
Bitno da je čovjek koji je vozil gnoj na početku svega dobio kaznu...
Okrivljuju narod, eto ne odgovorni, a sami kažu da je svaki slučaj uvozni.
Pa jel taj narod pustio granice?!
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Svjestan sam da se na početku puhalo na hladno i u neznanju su uvije birane sigurnije opcije. To mogu razmjeti čak i sad, a onda sam imal slično razmišljanje. Svaka krajnost je sama po sebi problematična, a onda smo iz jedne krajnosti jako brzo zbog potreba politike prešli u drugu krajnost. Da se ostalo na otvaranju granica samo za države koje imaju sličnu epidemiološku situaciju kao mi, kak su najavljivali, ove gluposti se ne bi dogodile. Nažalost, postignut je kontra efekt. Zakaj se uvijek prvo moramo opeći, da bi maknuli prste od ognja?


Antonio,
to sa čovjekom koji je vozil gnoj nije imalo veze sa zdravim razumom. Čisto pokazivanje mišića.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,571
Zdravo drustvo,aj vase misljenje o nasem anemicnom Bioteroristu,dali treba u samoizolaciju:ppozdrav:.Ja sam bio u samoizolaciji (bez bliskog susreta)kako su trazili od mene i nisam za Uskrs dolazio k Familiji po njihovoj preporuci,jesam li ispo budala?
Posebno me zanima misljenje kolege Plusa.
Inace bi moja skvo bila sretna da nas bliski susret traje tih15 ;) minuta.

ps. valjda ima postenih sljedbenika HDZ-a da se jave
Imaš moje zadnje mišljenje na pismeno, par postova ispred ovog...
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Meni je sutra dan d na poslu u vezi korone, ko ostaje delat a ko ide na burzu, kak si nekaj mislim da idem na burzu, jer korona je puno maha napravila u auto industriji.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
Ma ionak čekamo da prejdu izbori, pa danas opet malo pritvore...
Hebate, pa ovo je gorje neg za 2. rata...okupacija bez razloga.
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Kod nas su prosli izbori i krenula okupacija,u nedelju na izbore bilo 50 novo zarazenih a vec u utorak 2 Dana posle izbora 260 i krecu sa merama
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
722
Šutnja u ponoć. Hoćemo li opet za HDZ? Ipak se nike štedjelo na poticajima i ruralnom razvoju.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh