• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
okupacija bez razloga.
Ako je okupacija zakaj si onda uredovno dolazil u lokalni trgovački centar pod ratnom opremom?
Viđen (i fotografiran) si s maskom s onim ventilom više puta.

Ja znam da ti imaš brige da nebi slučajno koga zarazil ali kak pišeš stječe se dojam da ti je svejedno a u praksi izgleda da baš i nije.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Radi drugih (da me vide takvoga).
Okupacija...mislil sam na propusnice i ograničenje kretanja.

Šutnja u ponoć. Hoćemo li opet za HDZ? Ipak se nike štedjelo na poticajima i ruralnom razvoju.
Nemam kroisti od toga, baš kak ni od njih.
rijeme je za neke nove, jer ovi i Resrat su svoje karte potrošili...
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
722
Da, priče se svode na jedne ili druge a treći nisu imali priliku, vjerovatno neće ni sada.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,413
I da treći dobiju priliku, nit će moći što napraviti, nit će znati što i kako treba. Cijeli politički sustav je koncipiran da bi generirao političke moćnike i šerife, koji onda vladaju po principu aristokracije unatoč tome što mi kao živimo u demokraciji. Jednostavno smo kao narod u cjelini podosta tulavi i može se s nama manipulirati. 80% sadašnjih kandidata za sabor razmišlja na ovakav način i svojim riječima i djelima svakodnevno prave budale od nas a mi smo njihove ovce.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Damirko, istina je. No, ako ne damo nekome trećem priliku, da barem zamuti vodu i poremeti planove "odabranima", nemamo pravo prigovarati...
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,413
Ja sam prestao prigovarati jer vidim da je cijeli hrvatski koncept politike loš i kao takav neće omogućiti "trećima" da zamute vodu. Ja bih osobno krenuo zakonski sa ograničavanjem članova političkih stranaka. Zabranio bih članovima stranki da budu ravnatelji, direktori itd itd, dao bih im samo radna mjesta koja traju koliko i mandat. To je ionako sukob interesa biti član stranke i ravnatelj neke javne ustanove.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,241
Ja sam već 20 godina na berzi, i živ sam,,, djecu iškolovo na visoke škole,,, supruga i ja se borili i izborili... znači nikad nije kraj,,, treba se samo boriti,, i uvijjek ćeš biti pobjednik,,,
a svijet voli pobjednike,,,,
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,241
Da ti kažem,,, imam 4 do 5 krava,,, proizvodim mlijeko, sir i kajmak,, i to prodajem u krugu od jedan kilometar,,, stoku nehranim koncentratima nego svojom vlastitom hranom,,, znači dosta čista roba,,, u sezoni vršim usluge sa traktorom i priključcima,,, to sam prije više radio pošto djeca sad imaju plate te me potpomažu,,,
a povrh toga meni puno netreba,,,
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,241
E da vam ispričam ovu danjašnu dogodovštinu povodom ove pandemije,,,,
danas mi isplanirali,, poslije jutarnje muže da odemo na vikendicu kraj rijeke,, sin je slobodan danas pa će on stoku hraniti u podne,,,
iiii tako gore voda teče pa uz roštilj ide piva pa piva,,, bogami ihhhh,,
i sad u povratku vozim ja svoju ww2,,, kad me policija isključuje,,,
ono standardno,,
'dobar dan,, molim dokumente,,,,
,izvolite,
dok on lista, ja si čupnem dlaku iz nosa,,,,
kad sam ga kihnuo,, čovjek baci mi dokumente kroz prozor,,,
i viče,,, voozziii,,, vooozii,,,
osta meni u džepu par stotina maraka,,, plus one zabrane,,,,:hahah::hahah::hahah:
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
722
Mislim da je 70% place 3 mjeseca, poslje se smanjuje sa zavoda, imas pravo na otpremninu, nadam se da ces i uskoro naci posao, uvijek se nekako prezivi. Svi imamo uspone i padove
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ma nije sve tak crno, samo mi je to hladan tuš.
Dobivam još 3mjeseca pune plaće, mada bum doma, onda otpremnina, onda tek burza. Nekak bude, ali šok je kad te to sve pokosi iznenada.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
sad je vrijeme da se popune zalihe i spremni dočekamo opću tarapanu...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Razgovaraju optimist i pesimist...ppesimist reče:
- Uh strašno je, ne može gore

Optimist:
- Može, može ...
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,181
Neki dan u benkovcu sretoh jednog lokalnog mudroslova, poznanika, i kaže on meni "kako on već 15 godina govori kako se treba raditi na zemlji i imati sve ono što se može imati na zemlji, ja mu odgovorih ja tako živim već već 17-18 godina, i trudim se ne popovati, nego raditi".
 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
Od "virusa koji postoji na facebook-u" do nekoliko razlicitih mutacija u RH. Vise ne znam sta da mislim, okolna sela od 2 pa do 20tak zarazenih, drug i neki poznanici se kunu da su jos u prvom mesecu prelezali koronu, visoke temperature, malaksalost, otezano disanje. Na cuge ne idem vec duze vreme, mali krug prijatelja i druzenja, previse slobodnog vremena- al dosta posla odradim (posao koji je duze vreme bio na cekanju).

Ko zna sta ce biti jos na jesen...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh