• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,690
Što ti to znači da se neće drugi puta oprostiti političarima? Pa ljudi im stalno opraštaju birajući ili ove ili one, ali idu na sigurno. To tvoje da im se neće drugi puta oprostiti vuče mi na to da bi se mi međusobno trebali početi glodati i svrstavati na stranu nekih dobrih i nekih loših. A tko su jedni ili drugi? Onaj koji je za tebe dobar za mene je možda loš. I što će onda biti samnom ako tvoj dobri dođe do vlasti. Da li ću biti stara komunjara pa me treba riješiti ili stari hadezejac pa me opet treba riješiti? Nisam bio niti jedno od toga dvoje, ali su me u zadnjih trideset godina prozivali i jednim i drugim nazivom.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Kad se tebe sjetim...moj Fašnik je manji od tvojega :hahah:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
ZJ,
nisam i nikad ne bum tvrdil da maska ozbiljnije štiti onoga tko ju nosi, ali smanjuje širenje kapljica i aerosola pa samim tim štiti druge od mene. Najveći problem s tim virusom je taj da ga šire asimptomatski bolesnici, niti ne sumnjajući da su zaraženi. Zato odobravam nošenje maski, a gdje god je to moguće razmak (onda ne treba maska), uz pojačanu higijenu ruku. Ni inače nisam baš često išel u dučan, a sad još malo rjeđe, ali kad idem ruke dezinficiram kad ulazim i kasnije kad izlazim. Za sad funkcionira i nije mi teško, a dokle bu, bumo vidli.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Evo jedne zanimljivosti koja je ovako na prvu potpuno nelogična. Državni zavod za statistiku je objavio broj umrlih za prvih 9 mjeseci ove godine i imamo 967 manje umrlih nego u istom periodu prošle godine. :)

 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Kaj da napravim? Nisam pametan, danas u pol1 me zovu iz vrtića da dojdem po malu jer neko dijete iz njezine grupe je pozitivna na koronu, COVID 19.
Ja gas sposla kaj sam najbrže mogel i dojdem u vrtić i vele mi kak stoje stvari, sva ostala dijeca su kontakti i mala mora u samoizolaciju, ok velim ja, pitam i kaj još delat moram u vezi toga, ništa samo paziti razvijanje kak joj bude.
Dobro pitam ja kad su saznali da je to djete pozitivno, vele u petak. PETAK? pa danas je skoro tjednan dana a vi tek sad obavještavate roditelje? Pa kaj da delam? Kome da se javim? Starci su poludeli, ja sam se bojal da nebum kaj napravil, brzo pobral sve stvari od male i doma. Al to mi nije jasno kak su nam zatajili tak dugo, i sad se vrtić zatvara do 11 mj.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Nazovi stozer,Bozinovica i pitaj al ih bu kaznil,ak ne ,nemojmo se vise ni mi drzat nijedne mjere.Za razmak kaj veli kolega Iwanho,to podrzavam u slucaju da je netko prehladjen.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Što ti to znači da se neće drugi puta oprostiti političarima?
did ivo je pitao
Pa 90-g. nam je Tudjman tvrdio da moramo napraviti pomirdbu u narodu i ne se svetiti komunistima,pa su pojedini okrenuli kapute(ne svi,bilo je vecina postenih) a mi ih nagradili ponovnom povjerenjem.
Tu pomirdbu nisam nikak mogel preboliti jer je za mene nepostena,da smo ih nekoliko zakacili na bandere nek vise,to bi se pamtilo i pricalo sigurno slijedecih 50 let.
Jest da ovo zvuci grubo,radikalno i neljudski,no to bi imalo vrlo veliki ucinak,nebi se ovi lopovi u rukavicama tak oholili.
Vjerujem da ovaj drugi put nebumo tak naivni i pali na istu foru te im opet zaboravili i oprostili,ima i humanijih rjesenja da ih se rijesimo jednom za vazda i uvijek.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,690
Ako imaš petlje pošalji šeficu vrtića u rodni kraj. Nema Božinović veze sa svakom budalom u državi!
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,690
Pa 90-g. nam je Tudjman tvrdio da moramo napraviti pomirdbu u narodu i ne se svetiti komunistima,pa su pojedini okrenuli kapute(ne svi,bilo je vecina postenih) a mi ih nagradili ponovnom povjerenjem.
Tu pomirdbu nisam nikak mogel preboliti jer je za mene nepostena,da smo ih nekoliko zakacili na bandere nek vise,to bi se pamtilo i pricalo sigurno slijedecih 50 let.
Jest da ovo zvuci grubo,radikalno i neljudski,no to bi imalo vrlo veliki ucinak,nebi se ovi lopovi u rukavicama tak oholili.
Vjerujem da ovaj drugi put nebumo tak naivni i pali na istu foru te im opet zaboravili i oprostili,ima i humanijih rjesenja da ih se rijesimo jednom za vazda i uvijek.
A tko ste to vi da imate pravo suditi tko je dobar, tko ne. Meni se čini da još uvijek ima puno onih koji žale što je Hrvatska stvorena po Franjinom konceptu a ne Antinom!
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Samo da napomenem...ništa od politiziranja ovdje, gdje bi stigli da je to dopušteno na forumu.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,540
to sve tak klapa jer mi imamo institucionalnu demokraciju a švicarci imaju referendumsku...naši elitni politi-stožeraši odlučuju za nas, umjesto da nas pitaju kaj bi mi htjeli... 🤭
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Nikad mi nije bilo tak teško ko danas, i sad me čeka nespavanje, jer mala mi kuri, i ja bum zgubil živce. A oni nama kasne 5 dana sa objavom da su u vrtiću zaražena dijeca. Mislim da bu poludel od jada i tuge.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,690
Nekada davno dao Bog ljudima mogućnost da si sami određuju kakvo će biti vrijeme. Jedni htjeli toplo, drugi hladno, jedni sunce, drugi kišu pa se dešavalo da se u nekoliko minuta promjeni mnogo tipova vremena. Vidio Bog da od svega neće biti ništa pa nastavio sam određivati vrijeme. To ti je što bi bilo kada bi se ljude pitalo što žele. Ja uvijek nastojim istaći jedno pitanje a to je da li ste za to da se kupuje hrvatsko. Idemo pitati ljude da li su za to da se kupnja hrvatske robe poveća bar za 20%.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,690
Sve bu dobro samo se vi stariji umirite, maloj bu to ko lagana prehlada
Moja verzija ovoga što si napisao: Sve bu dobro samo vi stariji umrite, ne bu to ko lagana prehlada.Kod te bolesti sam nekada za, nekada protiv. Nitko o njoj nema još dovoljno pameti.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh