• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,272
Normalno da ne želim ali vidim da idemo tim putem i sve više mi se vidi da bumo tak i završili.
Mene je život naučil da se dobro dobrim vrača jako rijetko, tak je bilo i s ovim forumom. Pojedini ljudi su me iznenadili a večina njih razočarala.
Hvala im jednima i drugima , ima i ona sve se vrača sve se plača ;)
Muhać,,,, jel me ima dje tu,,, a nedo mi bog da sam u ovim drugima,,,,
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Decki,morate shvatiti da su mnogi ljudi preplaseni,razocarani,namece im se previse toga prisilno,uskracuju ljudska prava.
Od pocetka se govori o pandemiji,kojoj pandemiji,pa ne padaju mrtvi ko muhe,nek se cuvaju slabozdravi vrijeme je da se zamisle o svojem nacinu zivljenja.Najeebu oni koji nemaju imunitet nezavisno o godinama,sljudima treba biti vrlo uporan i strpljiv(posebno nama balkancima)u dokazivanju jedinog spasa IMUNITETA i promjeni ka zdravijem nacinu zivota.
Nudi nam se samo ogranicavanje sloboda makar si pobijedio bolest imunitetom,nudi se sveto cjepivo,koje ce biti nametnuto a mjere buju svejdno ostale,dokle i zasto.
Stvarno bumo morali na ulice ak bumo htjeli opet u normalu,tak je bilo navek,nebu se rijesilo samo od sebe,nazalost povijest se stalno ponavlja a ljudi ostaju bedasti,nikaj ne nauce.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Kupljenec, pazi na se (da se ne prehladiš na poslu).
Bolje ti je biti u samoizolaciji v garaži, neg imati bolest i biti v krevetu.

Jedino ak se hoćeš riješiti punice ;)
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,213
Blago povišena temperatura 37,4, prvi dan i nema više temperature , bol u lumbalnom dijelu leđa,3 dana trajalo, konstantno umor, i evo zadnja tri dana suhi kašalj.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,528
Tu bol sam imal i ja zadnja dva dana, i temperaturu 38.2 jučer, u subotu tek testiranje, danas mi je dobro, sam kaj bi se negda zakašljal a nemrem jer me strašno 'zacukne' u desnom oku, al danas barem nema glavobolje ko zadnja dva dana.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,213
Kao da te netko uhvati velikim grifcangama od vodovoda iznad trtice onako širine 4 prsta i stišće.
 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
Jos kad se setim, presao granicu (tek se "culo za koronu") i fazon u izolaciji sam...ok (nedelja), ponedeljak ujutro nazovem policiju- i kao-da su posle 24h ukinuli izolaciju, znaci slobodan sam. Druzio se, isao na pica, radio, kupovina...i potrefilo se da sam spavao kad je policija dosla u "kontrolu" ja u cudu...reko tu sam, kuci.

Cas izolacija, cas ukinuta... informacije se menjale iz sata u sat.

Juce oca vozio na magnetnu, vidim da pizde doktori (sa opravdanjem) jer smo bili do covid odeljenja. Mada nije mi bilo svejedno, odmah odelo na pranje, tusiranje.

Alternativna medicina je ok... Inace, van korone, trosimo limun kao mutavi, s plus propolis, polen, med (sve domace) i ubedjen sam da nam je to veliki plus. Kako je dosla korona, pojacali smo doze i to je to.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Mene nekaj boli kao rebra, ujutro prednja strana, a popdne to na leđima iznad bubrega kao, e sad jel to kičma, pluća možda, al nisam pametan ili kaj neznam, al samo lijeva strana.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,213
Po meni je ova bolest individualna, kod svakog se manifestira na neki drugi način, sve jako slično ali opet postoje detalji kod svakog drukčiji, i samim tim je stručnjacima bilo jako teško pristupiti istraživanju lijeka.
Ujedno dobrih 50% otpada na snagu psihe, mediji su napravili toliki pritisak ljudima, a svi znamo da ljudi u napadu panike ostaju bez daha hiperventiliraju.
I sam sam bio jednu noć u sličnoj situaciji, i sam sebi sam rekao skuliraj se i sve je u redu, popio čašu vode pogledao partiju šaha na YouTube (talj karpov) i kao da se nije ništa dogodilo.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ma meni je ovo čudno sve, bol je neopisivo jaka, i moram sjesti da dođem sebi, sve na neke momente je to. Možda mišići od kičme, a možda korona jede pluća, neznam.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,528
Ne znam, ako imam koronu najveći mi je problem to s očima, ne mogu uopće skretati s njima ni u jednom smjeru ajme, a kihnut ili nakašljat se kao da mi ih netko probode. Bilo je kolinje ovaj vikend, dosta vjetra, propuha, prije da bi to bilo, no opet vidjet ću što test kaže, ne znam stvarno, čas mislim ovak, čas onak, bitno da nemam nekih poteškoća, a i da imam, tak mi svejedno el od gripe il od korone.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,528
Kaj se mene tiće ja se nebi, al eto radi škole bi trebal, a svejedno najavljuju nekaj online sad kaj bu kaj ne.
 

Kiki96

Član
Tu od
6 Stu 2020
Poruka
76
Takve poteskoće s očima sam imao prije nekih mjesec dana, isto uz popratne simptome grlobolje, lagane temperature i glavobolje u predjelu čela, pripisal sam to nekoj upali sinusa, za 2 dana je bilo okej kaj se tiče očiju, a ostatak sam vuko jedno 2 tjedna..
Ko zna možda nas je većina na taj način prebolila taj virus 🤷‍♂️
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Iste simptoma imao i ja,glavobolja i bol iza oka,samo jedan dan mala temp,3-4 dan ostao bez njuha i djelomično okusa,korona 100%.Nisam se testirao jer sam po cijele dane bio sam u traktoru i nisam s nikim kontaktirao.Bilo je i malo boli u plućima,plitak dah i malaksalost ali evo nakon mjesec i pol sve u redu,snaga se vraća a i pluća rade skoro po starom.Znam dosta ljudi koji su se poslije zarazili i imali teže simptome,ima čak i umrlih mlađih osoba.Nema pravila kakve će tko simptome imati,ima starih i bolesnih i nisu imali velikih problema dok mlađi i zdraviji zaglavili.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Nemojte očekivati da vam dobrim vrne netko kome ste vi pomogli, čak uopće nemojte od nikoga to očekivati. Ali netko bu vam pomogel, vjerojatno kad se bute najmanje nadali i onaj od koga bi se najmanje nadali. To se dosta put dogodi, ali često toga nismo svjesni jer to, opravdano smatramo normalnim. Tek kad kasnije analiziramo kaj se dogodilo, spoznamo da je moglo biti puno gorše. Uvijek ima Netko tko vodi brigu o nama, ali to ne znači da smo slobodno prezahtjevni. Tko je naučen na skromnost, lakše pregrmi sve nevolje koje ga snađu.
Netko, čitajući ovo, sigurno misli pa kaj to ovaj tu melje. Kakve to ima veze s temom. Na prvi pogled dosta stvari izgleda drukčije nego kad malo bolje razmislimo.

Poštujmo i pomažimo druge jer bu onda i nama bolje.
Onaj kome sam ja pomogel na bilo koji način meni ništ nije dužan. Taj moment sam mu rekel ništ ne košta i to je za uvijek to za taj dio života.
Ali kad taj isti ili neki drugi meni veli da bu on meni za neke moje usluge napravil to ili to i onda me u međuvremenu pet put zove gde si prijatelj trebal bi.... a kad dojde dan da meni treba onda on nema vremena ili mi objasni kak da si to sam napravim.....
Onda sam ja lud i tu je priči kraj. Nažalost upoznal sam jako puno takvih ljudi.

Neki ljudi s ovog foruma su me upoznali i znaju jako dobro i mogu potvrditi da sam im u svom trošku puta i goriva poklonil jedan dan svog života ili odvojil po pol vure ili vuru za razgovor telefonom da im probam pomoči oko problema koji su taj tren imali.
Da im nisam htel pomoči nebi im se ni ponudil ili im se nebi javljal i ni ne očekujem nikakvu kontra uslugu od njih.
A ima i ljudi na forumu koji su mi pomogli i kojima sam dužan vratiti uslugu. Nadam se da bu došel i dan da im se odužim jer su u mojoj glavi takva pravila.

Muhać,,,, jel me ima dje tu,,, a nedo mi bog da sam u ovim drugima,,,,
(y)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh