• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Gle Viduka, ne moramo imati jednako poimanje straha. Ipak je to jako širok pojam.
Mnogi koji se nisu bojali su stradali tam gdje nije trebalo. Da su se malo bojali, bili bi oprezniji i ne bi stradali tam gdje se može to isto napraviti uz pojačan oprez.
Ljudski je bojati se, ali ne paničariti. 😉
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,541
A kaj bum drugo, ali sad su mi problemi veliki nastali oko suhug mesa, tj kobasa.
Niš ne osjećam kak je suho, jel dost ili nije. 😊

Da si mi malo bliže (što nisu to stihovi neke pjesme?), došao bi ti provjeriti da li si napravio dobre kobasice i da li su se dovoljno prosušile.🤭
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
A kaj norem, nakon kolko dana se počme vračati okus i miris?
To ima svaki drugačije. Ja neke stvari osjetim, primjerice vozim se s bratom u autu, on klikne stakloperom da opere šajbu, pita ženu jel joj lijepo miriše, da je kupio nekakvi s mirisom limuna, ja ništa.
A nakon toga povuče dim iz električne cigarete, neki okus malina, to osjetim.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,541
Ma jasno, malo se zajebavam. Morat ćeš samo odokativno pratiti kad se onako malo stisnu i počinju se naborati, onda su prosuhe.

Dok si u izolaciji nećeš slomiti koji ključ! Izduraj to kako god.(y)
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Kak grije ta peć ? Mislim jel more dobro ugrijati neki prostor ?
Moj prostor 6x6 grije ko šašava, prejako.
A samo kvrge bacam nutra kaj nemrem skuriti u kući. Evo i slike u pogonu kad ugasim svjetlo, al to je puni kapacitet. IMG_20201230_165959.jpg
To ima svaki drugačije. Ja neke stvari osjetim, primjerice vozim se s bratom u autu, on klikne stakloperom da opere šajbu, pita ženu jel joj lijepo miriše, da je kupio nekakvi s mirisom limuna, ja ništa.
A nakon toga povuče dim iz električne cigarete, neki okus malina, to osjetim.
Prije kolko si imal koronu?
Ma jasno, malo se zajebavam. Morat ćeš samo odokativno pratiti kad se onako malo stisnu i počinju se naborati, onda su prosuhe.

Dok si u izolaciji nećeš slomiti koji ključ! Izduraj to kako god.(y)
Pratim, al mi fali da mogu probati, a alat mi iskreno isto fali.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,218
Meni i ženi dok smo bili u koroni, sin je određivao ručak ona kuha i onda njega pita što treba dodat soli, vegete, papra i slično, sreća pa je mali gurman i jako dobro zna što valja i što želi od hrane.
🤔Na koga li je.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh