• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,752
Čini mi se da miku više boli od pokušavanja lomljenja alata nego od korone 😂
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,702
Ni jedno ni drugo...a još sam i bil 5 dana na respiratoru jer nisam bil u stanju samostalno disati,skupil bakterij(e)u, sepsu odležal 22 dana na intezivnoj u izolaciji... Uglavnom isprobal sam aparate pa ono nekak mi ta korona je li la..
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,702
E dado i od toga i od svega pomalo,kažu od korone te sve boli, mene svaki dan sve boli al ne razmišljam o tome dok god mogu durati....kad nejde tablete pa idemo dalje, ima dana dok ujutro kolege piju kavu ja pijem tablete i čaj da bi mogel funkcionirati...
@Kupljenec Bit če 7 godina ove godine.
Prije tri godine jedan dan počelo me grlo zezati nos i temperatura 37.5, odem do doktorice, veli ona odmaraj pij puno čaja vitamina C, strepsils za grlo i to je to, nakon 8 dana teperatura ne popušta samo pojačava, još po danu je ok, čim večer dolazi katastrofa,pošalje me doktorka 8dan krv vadit-veli ti si zdrav čovjek(temp39) al mi i pak daje klavocin, 10-11 dan neznam dal jedem hranu zemlju ili dreka sve bljutavo, do wc-a imam 6 koraka, ja na tri moram stat i odmarat il se rušit, počinje strašan kašalj,14 dan doktorka se dalje čudi kaj mi je, 16 dan temp popušta al kašalj ostaje, daje mi sumamed i još neke tablete za kašalj od kojih počne povračanje, 18dan bacam tablete u smeće pijem čaj i još mjesec dana se borim sa kašljem i povremenom temp.do 37.5.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Stvarno grdo, al nažalos danas nema druge bolesti osim korone kaje najgore. Mene baš sad stah neki ulovil i nije mi baš ugodno. Znam ak se javim u bolnicu tam bum i ostal, svaki put ti nekaj najdeju u bolnici.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,702
Zaboravih napisati gore u postu da kad sam imal kakti prehladu, da sam dnevno trošil 4 paketića ibrufena600(granule topive u vodi) za bolove jer su me zglobovi i kosti bolele nenormalno.
A gle kad si u bolnici onda ti bar naprave sve pretrage na koje inače čekaš dost dugo i hodaš kojekuda tak da ima nekih prednosti al najbolje kad nemoraš imati posla sa doktorima uopće..
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,708
Kupljenec, moj otac (od 82.) je bio pozitivan na koronu. Prva dva dana povišena temperatura, onda do desetog dosta dobro kroz dan, prije spavanja je malo rasla. Jedanaesti i dvanaesti dan je dobio temperaturu, takvu kako ti opisuješ. Onda mu se i to smirilo, ali uz tablete, ali ga je dosta oslabilo.
Sada je OK, a koronu je imao od 7. - 17. studenog 2020., teperatura je nastupila i iza toga roka od 10 dana...
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Joj užas dečki, stvarno je grdo to sve. Ja sam se nadal da ju nebum dobil. Sad se zdigem za posel i mjerim temperaturu sad imam, 34,6 i 35,3 kak je sad to moguće? Naravno njuha i okusa nemam nimalo još. Po tome nema pravila da se more doboti kroz par dana pokazatelja simptoma.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Temperaturu su ti vjerojatno preveč spustili "savezniki". Tak je bilo i mojem prijatelju kad je imal koronu. Čuvaj se.

Nitko ne želi dobiti koronu, ali nažalost ne pridržavaju se svi potrebnih mjera zaštite drugih od sebe kao potencijalno zaraženog bez simptoma. Pridržavanjem mjera sigurno ne bi suzbili virus, ali bi jako smanjili zaraženost. Nažalost, sit gladnom ne vjeruje sve dok i sam ne ogladni.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,272
Temperaturu su ti vjerojatno preveč spustili "savezniki". Tak je bilo i mojem prijatelju kad je imal koronu. Čuvaj se.

Nitko ne želi dobiti koronu, ali nažalost ne pridržavaju se svi potrebnih mjera zaštite drugih od sebe kao potencijalno zaraženog bez simptoma. Pridržavanjem mjera sigurno ne bi suzbili virus, ali bi jako smanjili zaraženost. Nažalost, sit gladnom ne vjeruje sve dok i sam ne ogladni.
Kupljenac,, tu temperaturu,, ima samo friško podgrijan leš,,,
možda si umro,, al ti nisu rekli,,
PS,,zezam se,, nerade mi smajlići,, ma izaće to sve na dobro,,
udri malo više po domaćoj medicini,, bijeli luk med, špek i dr,,
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Alokolega,jesi li ti mene posluso,bio uporan sa psihogimnastikom,kak se osjecas. :)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh