• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,533
Dečki smirite strasti, to je uvijek tako, neko nije čuo za Bandića a neko za Balaševića, al to je neka druga tema. Milsim tu trebaju admini i modreatori malo napravit reda u temi.
Nismo svi jednakog stava i gledišta.
E da trebali bi ali? I jučer mi izbrisali jedan moj post u ovoj temi!
Jedna paralela, neki mogu dok drugi ne mogu!
 
Posljednje uređivanje:

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,702
Pa baš o tim suprotnostima i nejednakostima ljudi, za vrijeme režima korone i ja cijelo vrijeme pišem ovdje.

Pošteni i moralni građani poštuju nekakav dogovoreni red, a oni drugi krše i melju sve ispred sebe, bez obzira da li bude povuklo štetne posljedice i to baš najviše za one koji marljivo i pošteno rade.
Primjer: poslovan čovjek koji radi po svijetu sa svojom firmom i sa svojim ljudima ima bezbrojna ograničenja da bi poslovno putovali i radili, a onda skužiš stigla je doma u HR ekipa dokoličara iz preseravanja iz Zanzibara 😖 :mad: i donesla novi soj sjemena zla, dno dna društvene svijesti i poretka...
 
Posljednje uređivanje:

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ako su epidemiološke mjere donešene za brže bolje sutra svima i smanjenje smrtnosti, a po meni im je to glavna svrha, onda ne smije biti iznimaka. Takvi stavovi stožera, vladajućih i dijela naroda ozbiljno potkopavaju, jednako borbu protiv korone, kao i povjerenje u stožer i u vlast općenito (tko ga još ima).
Ne slažem se da se pokapaju institucije. Institucija gradonačelnika, kao i ostale, bu i dalje ostala, samo bu je obnašal neki novi smrtnik. Sva sreća da smo, barem za sad, svi jednako smrtni. Iako ne proživimo svi jednako dugo (nije do nas) i kvalitetno (imamo neki utjecaj) ovozemaljski život.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,914
Ako su epidemiološke mjere donešene za brže bolje sutra svima i smanjenje smrtnosti, a po meni im je to glavna svrha, onda ne smije biti iznimaka. Takvi stavovi stožera, vladajućih i dijela naroda ozbiljno potkopavaju, jednako borbu protiv korone, kao i povjerenje u stožer i u vlast općenito (tko ga još ima).
Ne slažem se da se pokapaju institucije. Institucija gradonačelnika, kao i ostale, bu i dalje ostala, samo bu je obnašal neki novi smrtnik. Sva sreća da smo, barem za sad, svi jednako smrtni. Iako ne proživimo svi jednako dugo (nije do nas) i kvalitetno (imamo neki utjecaj) ovozemaljski život.
Ovi što se preseravaju i plaču pred kamerama, ne drže se mjera po raznim "manifestacijama" su 90-tih bili u Minken bojnama, a sad vladaju.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Del si me u nedoumicu. Ne znam dal da ti post lajkam zbog tvojeg mišljenja ili označim tužno jer je takva istina.
Nažalost, jedino demokratsko "oružje" ne koristimo kad za to imamo priliku (izbori). :( Izgleda da je većina ipak zadovoljna takvim stanjem.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,914
Del si me u nedoumicu. Ne znam dal da ti post lajkam zbog tvojeg mišljenja ili označim tužno jer je takva istina.
Nažalost, jedino demokratsko "oružje" ne koristimo kad za to imamo priliku (izbori). :( Izgleda da je većina ipak zadovoljna takvim stanjem.
Slažem se sa tobom oko izbora, ali na izbore ne idu oni kojima je dobro pa se boje da se to njihovim glasovima ne promjeni.;)
 

Dadx

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2010
Poruka
101
Da se malo vrnem na Bandićev sprovod....

Jednom riječju katastrofa! Hoćeš od epidemioloških mjera, hoćeš od toga da su iz Holdinga radnici MORALI ići na sprovod. Dno dna.
Šefovi su gledali koji je radnik bolje obučen i taj je dobil zadatak put ka Mirogoju…

Meni je babica hmrla i bilo nas je na sprovodu 25!
Pa po ćemu bi meni Bandić bil bitniji od babice???? On je iber ales?!?!?!?

Za mene je to sve sramotno i strašno, od stožera, vlasti pa na dalje.

U biti nisam niti imal volju pisati, al kad sam videl kaj piše johabica, imam osječaj ko da je Bandić bil al pari Stepincu.
Kakva mrtva institucija????

Hvaljenje i dizanje u nebesa takvih je meni isto ko da svaki put plješćem bankomatu kaj mi je "dal" 100 kn, a ja sam stisnul 200. Hura, bravo. jeeeeee... Drkaš me za moje teško zarađene novce... jeeee...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,844
..........
Nažalost, jedino demokratsko "oružje" ne koristimo kad za to imamo priliku (izbori). :( Izgleda da je većina ipak zadovoljna takvim stanjem.
Svi uhljebi moraju glasati za kradese. A takvi su "kritična masa". Da njihovi vlastodršci ne pobjede ovi bi morali rmbati. I tko bi bil od njih lud da ide nešto raditi
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
724
Pogledaj samo jednu ulicu u selu, od kuce do kuce, pa ces vidjeti da jedan radi u opcini, drugi u komunalnom, pa braniteljska mirovina, onda neko ima drzavnu zemlju u zakupu, pa ovaj radi za šume..i tako 4 od 5 kuca ima neke koristi pa ne zele da se sustav mjenja
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,528
Ne znam, meni ako se to ne posloži ja bum u vegane moral ili neki vrag, odvratno mi već smrdi meso.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja mislim da se taj njuh nebu nikad vratil kak je bilo, mene najviše muči kaj znam kak kaj miriši a ja to ne osjećam, i to me brine dosta, a pomoći nema osim čekati. Lako oni pričali o tome da treba ovak onak a kaje najgore oni neznaju ni sami. Sve je to novo.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Trenirajte njuh kak piše u članku. To sigurno ne bu škodilo, a možda more pomoći.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
A kak oni znaju kad to nije dokazano? Čital sam o tome puno baš, kod nekih se njuh nije vratil ni nakon pola godine. Od prijatelja žena je znanstvenik u Londonu, i ona veli da je to najgore kaje ostalo od korone. Oni sad svi zajedno proučavaju to oštećenje na mozgu, po nekima se bude vratilo taj tip osjetila a po nekima ne, jedini način je čekati, ljeka nema. Kaj mi znači kaj osjetim benzin a naftu ne. Sve mi fali.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh