• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oštećena poljoprivredna(epi) kartica

dady

Član
Tu od
22 Sij 2015
Poruka
141
Pozdrav ostecena mi je kartica uređaj je tesko očitava i trebao bi pravit novu pa me zanima da li moram ici u agenciju za poljoprivredu ili mogu u fini. I koja je procedura sto se tice plavog dizela pošto je sad kraj godine a iza nove godine ce biti odobrene nove kolicine goriva. Bi li bilo bolje pricekat da se dodjeli gorivo ili da napravim odmah a novu.a novu karticu cu svakako cekati bar 2-3 tjedna da li ce gorivo biti prebačena na novu karticu. Malo me strah da ne ostanem bez goriva
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Javi u agenciju.
Gorivo nije vezano za karticu već opg,tako da bez goriva nećeš ostati.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Velika je šansa da osraneš bez količine koju ove godine ne kupiš. Prebacivanja goriva nema, osim ako ne postoji mogućnost u izvanrednim okolnostima kao tvoja. Pitaj na agenciji kaj napraviti.
Napisal si da je uređaj teško očitava. Možda je djelomično do uređaja, probaj ju očitati na drugoj benzinskoj.
Imal sam slučaj kad sam htel gorivo platiti karticom da me trgovac pital imam li neku drugu karticu. Navodno mu ta banka nije prolazila, a u trgovini (isto ktc) je ta kartica prošla bez problema.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,630
Pa kaj ne mogu ručno upisati broj kartice?
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Imam novu aktiviranu epi karticu, client uredno učitava, u internet postavkama certifikat je vidljiv, ali prilikom logiranja u agronet pojavi se ovo:

Poštovani, nije moguće nastaviti prijavu u sustav Agronet. Molimo provjerite jeste li ispravno postavili ePoljoprivrednu iskaznicu u čitač. Zatvorite prozor i pokušajte ponovno.​

 

GeneralZod

Član
Tu od
9 Svi 2016
Poruka
49
Imam novu aktiviranu epi karticu, client uredno učitava, u internet postavkama certifikat je vidljiv, ali prilikom logiranja u agronet pojavi se ovo:

Poštovani, nije moguće nastaviti prijavu u sustav Agronet. Molimo provjerite jeste li ispravno postavili ePoljoprivrednu iskaznicu u čitač. Zatvorite prozor i pokušajte ponovno.​

Jesi se uspio prijaviti? Ni meni ne da ista poruka kao i kod tebe.
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Danas zvao APPRRR i rekli da je problem do njih, rješavaju problem.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,092
Agencija za plaćanje i njihov informacijski sustav - to je katastrofa nad katastrofama. Svake godine moram po par puta ići da prijavim poticaj jer se još nije desilo da to napravim od prve. Svake godine ista priča-napravili su im nekakve dorade u sustavu (čitaj "poboljšanja"), ali sad to baš ne funkcionira. Onda osoblje agencije prijavljuje grešku u Zagreb (čini mi se nekakvoj firmi koja im održava sustav) i onda oni vele da su zaprimili prijavu i da će se to riješiti. Nikada ne vele kad, ali sigurno ne odmah. I ove godine je ista situacija, tako da ponovno čekam poziv iz agencije kada se riješi ovogodišnji problem. Biti ću jako sretan ako uspijem ove godine od druge napraviti prijavu poticaja. Bitno je da je ministrica zbunjeno nasmiješena i da navodi uspjehe ministarstva u poticanju poljoprivrede. Baš žalosno. :cry: o_O
 

benjamin3

Član
Tu od
29 Lip 2020
Poruka
69
Zvao sam u agenciju i rekli su da je za sada moguće samo preko korisničkog imena i zaporte te da ne znaju da li će se ovo popraviti :confused:
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Imaju odlične stručnjake u IT odjelu, tako da ono što su napravili neznaju ako se može popraviti...(n)
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
723
Imaju odlične stručnjake u IT odjelu, tako da ono što su napravili neznaju ako se može popraviti...(n)
Mi smo radili za njih i jako puno ih je otišlo van ili u druge firme. Dođu drugi, taman se uhodaju pa i oni odu itd. i zato je tako kako je.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,092
Neka vrnu Gabi i Josipu. One budu našle nove IT kooperante, koliko god ih bude trebalo. Cijena nije upitna.
 

goran007

Član
Tu od
12 Sij 2014
Poruka
81
pozdrav,,,
moze li se sa tom karticom provjeriti koliko jos nafte imam za kupiti?
i sto se uopce moze sa tom karticom?
jucer sam ju dobio,ali ne znam nista o njoj,,moze li neko malo pojasniti
lp
 

goran007

Član
Tu od
12 Sij 2014
Poruka
81
hvala,,to znam,,mislio sam da se moze negdje spojiti/agronet mozda pa da se vidi stanje,i ostalo,,

a jel sad sa ovom novom karticom kupujem naftu na pumpama?
 

juzny90

Član
Tu od
8 Sij 2019
Poruka
89
Da sa tom novom karticom se sada kupuje plavi dizel
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh