• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Otkup plastike

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Da li tko u okolici Zagreba vrši otkup plastike, točnije PVC cijevi od folije za ovijanje rolo bala?
 

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
777
Prije tri, četiri godine imao sam nekoliko stotina kilograma polipropilena i ponudio sam privatniku koji prerađuje plastiku. Uzeo je tu plastiku po 2 kn, ali smo se dogovorili da mi isplati u cijevima za navodnjavanje. Jako je važno da plastika bude sasvim čista. Ako želiš kontakt pošaljem ti na pp.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Prije tri, četiri godine imao sam nekoliko stotina kilograma polipropilena i ponudio sam privatniku koji prerađuje plastiku. Uzeo je tu plastiku po 2 kn, ali smo se dogovorili da mi isplati u cijevima za navodnjavanje. Jako je važno da plastika bude sasvim čista. Ako želiš kontakt pošaljem ti na pp.

Može pošalji, hvala.
 

Najnoviji postovi

Na vrh