• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

otvaranje opg i poticaji za mlade

dady

Član
Tu od
22 Sij 2015
Poruka
34
pozdrav.ja i supruga namjeravamo otvoriti svoj opg.(prebaciti sa roditelja na nas) svakako se se bavimo tom djelatnošću,imamo masline.viograd i poljoprivredne kulture,radi se o manjem gospodarstvu oko 1,5-2 ha.i imamo ispod 35 god.da li ima netko iskustva s tim i da li gubimo diječiji doplatak ako otvaramo opg.?općenito me zanima da li je moguće ostvariti neki poticaj itd....

dado6340

Dobro znana faca
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
3,203
Izgubićeš dječji doplatak kad ti sjedne dovoljno poticaja da prelaziš onu granicu, neznam sad koliko je to jer ne primam par godina. Bez brige budi. Čim ti sjedne poticaja ako prelazio tu granicu porezna u roku par dana šalje svoje potraživanje.

Skodav

Novi član
Tu od
27 Kol 2018
Poruka
13
Dobar dan svima. Moliio bih malu pomoć/informaciju. Dobio sam obavijest o obveznoj izobrazbi poljoprivrednika- mladi poljoprivrednik. Zanima me koji tečaj moram završiti, koliko to traje itd...

AirBoX

Dobro znana faca
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
1,036
Najbolje se obrati najbližoj savjetodavnoj službi. Mislim da je to njihovo organizirano predavanje koje se sluša 18 sati i obnavlja svake godine po dodatnih nekoliko sati, ako sam ja to dobro shvatio, ali svakako svratiti do savjetodavne ili nazvati pa pitati.

Najnoviji postovi

Na vrh