• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Parametri eco nasada - razmak biljaka od ne-eco nasada u okolici

foler

Član
Tu od
17 Lis 2014
Poruka
434
Pozdrav
Moze li mi netko objasniti da li negdje postoje napisani parametri za projektiranje eco nasada?
Npr, kupili ste parcelu koja je usred ne-eco okruzenja. Okolo vas kuruza-psenica i ostala banana a vi zelite imati eco-nasad na svojem komadu.

Hvala :(happy):
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Pročitaj pravilnik.
Usput, izbacili su pod obavezno zelene ograde, prometno opterećenje... Ti radi gdje hoćeš a analiza će pokazat svoje. Ja sam vršio edukaciju mejaša.
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Imaš na stranici od Prva ekološka stanica pod zakon i pravilnici, i imaš pod korisnim linkovima EU ekološka zakonska regulativa.
 

Najnoviji postovi

Na vrh