• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Passat003

Passat003

Novi član
Tu od
29 Tra 2022
Poruka
19
Lijep pozdrav svima, zovem se Luka 30god star, bavio sam se malo poljoprivredom dok sam bio u Hr. Radovi se obavljali sa Ursusom C-355, nazalost vise nisam u Lijepoj nasoj vec peta godina u Njemackoj Stuttgart.Za forum znam vec godinama bio sam davno registriran ali nazalost sam zaboravio lozinku ime i ostalo posto duze vrijeme nisam bio aktivan. Evo nekidan sam postao vlasnik japanca Iseki 3020 i to me ponovno vraca na stare staze ovog divnog foruma. Nadam se lijepom i ugodnom druzenju tu sam da pronadem neke informacije i isto tako ako kome mogu pomoci sa informacijama vrlo rado. Hvala na prijemu u grupu. 🍻🍻
 

Prilozi

  • IMG_20220319_163926.jpg
    IMG_20220319_163926.jpg
    97.7 KB · Pregleda: 26

Najnoviji postovi

Na vrh