• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pinterest

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,629
Vidjeh to prije. Ima izvrsnih ideja
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
E da, dosta se toga da vidjeti tu, nisam baš pretjerano bacao pogled jer naravno ako nisi registriran, nemožeš ništa niti vidjeti.

Možda otvorim račun pa malo i ja vidim, samo se bojim da će svi popizdit samnom jer ću se onda stvarno preselit u radionicu :D
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ne koristim nikakvu vrstu socijalnih medija, odvaljen sam od toga vec duzi niz godina.

Ja sam tu jednom vidio nrkakve lampe napravljene od klipova auta, traktora, motora. Trebao bih to potraziti pa nesto i napraviti mozda.

Jao sada kada sam pogledao ove motorice i autice od matica, lezajeva i ostalog. Sjetio sam se jednog mehanicara u blizini koji pravi te igrace od starih dijelova i stvarno odlicno izgleda.

Uvijek nesto izradjuje, sad bas zadnji puta je napravio pec za metrice, grije garazu cca 200 kvadrata, visine 5 metara, likovi rade unutra u kratkim rukavima hahaha. Peavo dobro ju je osmislio. Budem poslikao kad budem kod njega.
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
a ludega svijeta , ovak budu jednom završili svi 560 i zetori
2faf027cfcdd5220271e6821967bb875.jpg
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,279
a, dal mu ga ovo moje dođe u taj, "pinterest":icon_thumright:
pokvarena stolica +
polomljeni vrh, omorike,+
par deci, bezbojnog laka +
malo manuelnog rada =
pokretna, rotirajuća vješalica :cool2:
P1010321.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh