• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pitanja - odgovori

Tu od
28 Stu 2019
Poruka
74
Trgo-Agencija d.o.o nalazi se u privatnom vlasništvu i trenutno zapošljava 36 ljudi. Primarni asortiman su nam rezervni dijelovi za poljoprivrednu mehanizaciju, trenutno imamo oko 20.000 proizvoda, i svi se nalaze u web trgovini.

To uključuje:

- poljoprivredno remenje te pripadajuće remenice
- kardane i rezervne dijelove za njih
- lančanike
- GAL i poljoprivredne lance
- ležajeve
- kućišta za ležajeve / kućišta sa ležajevima
- muznu opremu
- poljoprivredne strojeve
- razne dijelove za poljoprivredu
- sve za hidrauliku
- semeringe
- traktorske dijelove
- ulja i maziva
- vijčanu robu

.. zaštitnu opremu pa sve do aparata za varenje, motorne pile, kosilice, trimeri, raznorazna crijeva, auto opremu, mazalice - ukratko kako bi neki kupci rekli - "od igle do lokomotive".

Dostava za maloprodajne kupce iznad 500,00 kn je BESPLATNA a prosječno vrijeme dostave je unutar 3 radna dana.

👉 Web trgovina: https://www.trgo-agencija.hr/
👉 Facebook: Trgo-Agencija d.o.o.
👉 Lokacija: Donji Cubinec 69a, 48260 Križevci
👉 Kontakti: Kontaktirajte nas

Radi zaštite naših zaposlenika i kupaca, Trgo-Agencija d.o.o. ulaže maksimalne napore kako bi zaustavila širenje COVID-19 virusa tako da je fizička trgovina do daljnjega zatvorena, ali WEB TRGOVINA RADI te robu dostavljamo kurirskim službama (HP, GLS, Intereuropa).

Često postavljana pitanja o narudžbama, plaćanju i dostavi:

MOGU LI NARUČITI ROBU TELEFONSKI ILI PUTEM FACEBOOK STRANICE?

Narudžbe primamo isključivo putem web stranice, jer o svakoj narudžbi treba postojati dokumentirani trag u sustavu.

MOGU LI ROBU NARUČITI BEZ REGISTRACIJE NA STRANICI?
Možete. Bitno je samo da u tijeku narudžbe ispunite podatke koji će biti potrebni za dostavu robe.

KOJI SVE NAČINI PLAĆANJA POSTOJE NA VAŠOJ WEB TRGOVINI?
Na našem webshopu možete platiti karticama i virmanom, odnosno općom uplatnicom, te pouzećem (plaćanje gotovinom dostavljaču kod dostave paketa).

KOJA JE CIJENA DOSTAVE PAKETA?
Cijena dostave je fiksno 35,00 HRK za uplate karticama i općom uplatnicom. Za sve maloprodajne narudžbe poslane putem web stranica veće od 500,00 HRK Trgo-Agencija d.o.o. će besplatno dostaviti naručenu robu primateljima u Republici Hrvatskoj. Besplatna dostava za veleprodajne kupce vrijedi za robu naručenu u iznosu većem od 1250,00 HRK.

KAKO MOGU DOBITI R1 RAČUN?
Veleprodajni kupci automatski dobivaju R1 račun. Više informacija potražite ovdje.

DOSTAVLJATE LI PAKETE NA OTOKE?
Pakete možemo dostaviti na otoke po istoj cijeni kao i za odredišta na kopnu. Za detaljne informacije oko dostave paketa treba provjeriti raspored dostave na otoke s dostavnom službom.

POSTOJI LI MINIMALNI IZNOS ZA NARUDŽBU ROBE?
Ne postoji minimalni iznos za narudžbu.

(izvor: FAQ )
 
Posljednje uređivanje:

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
Da li imate u ponudi one zastitne maske haubice za motokultivatore?
 
Tu od
28 Stu 2019
Poruka
74
Pozdrav, nemamo. Držimo nekakve generalne dijelove za frezu, znači noževi, motori freza, pumpice i pipe goriva i slično
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Bliži mi se vrijeme zamjene ulja u mjenjaču. Trebal bum 30 lit STOU ulja 15W40. Na Vašim stranicama nisam našel tu gradaciju STOU ulja. Može li se to u TAG dogovoriti i naručiti?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,568
Imate li ovakvu slavinu u trgovini?

Na motokultivatoru Labinprogres je, a forumaši kažu da je to i za TOMOS isto.
 

Prilozi

  • 20200217_173157.jpg
    20200217_173157.jpg
    54.8 KB · Pregleda: 18

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
Ovo sa zatvaranjem dućana za maloprodaju vam nije najsretnije rješenje.
To ste mogli riješiti kao i apoteke i mnogi drugi dućani: redom vani ispred dućana.
Dostava za dva šarafa, vrijednih kunu dvije, košta 35kn i treba čekati par dana.
Osim toga, ne koriste svi kartice niti Internet, pa se bojim da su vas mnogi lokalci silom prilika, zaobišli.

Usput tko plaća troškove dostave pri reklamaciji?
 
Tu od
28 Stu 2019
Poruka
74
S obzirom na količinu posla koju web sad radi, i bolje da je trgovina zatvorena jer se ne bi stiglo. Tko treba 2 šarafa, ih ima gdje kupiti u okolici, nama šarafi nisu primarna djelatnost. Prvenstveno se fokusiramo na veleprodaju i na web trgovinu, jer sa tim skupa ima 50% manje posla nego sa održavanjem fizičke trgovine. Također, s obzirom na cijene, bilo kakva narudžba od 200-300 kn čak i sa plaćanjem dostave dođe jeftinije nego u nekoj od konkurentnih trgovina. Dostava je besplatna za narudžbe od 500+ kn

Što se reklamacija tiče:

3. Povrat robe

U slučaju jednostranog raskida ugovora robu ćemo preuzeti sami, tj. povrat robe bit će izvršen o našem trošku putem neke od kurirskih službi u najkraćem mogućem roku, po primitku obavijesti o jednostranom raskidu ugovora. U slučaju da ste greškom naručili krivu robu i tražite zamjenu za neki drugi artikl, troškove prikupa i ponovnog slanja snosite sami.

Odnosno ako je reklamacija zbog oštećene robe (bilo u proizvodnji ili dostavi) ili je krivo poslana roba, to mi rješavamo, naravno o našem trošku. Ne dogodi se često, ali na 150 narudžbi dnevno - se povremeno nažalost mora dogoditi.
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
Šarafi su bili primjer...recimo lageri po 5kn, kojih nema u okolici.

Sve štima za velike narudžbe i one koji mogu naručivati unaprijed, ali ima hrpa "malih ljudi" kojima treba lager ili semering sad, a ne za tri dana.

No, nevažno.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,559
Pa što nisu rekli da se budu otvorile trgòvine s rezervnim djelovima za poljoprivredu? Kod nas u Karlovcu rade.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,906
Ovo sa zatvaranjem dućana za maloprodaju vam nije najsretnije rješenje.
To ste mogli riješiti kao i apoteke i mnogi drugi dućani: redom vani ispred dućana.
Dostava za dva šarafa, vrijednih kunu dvije, košta 35kn i treba čekati par dana.
Osim toga, ne koriste svi kartice niti Internet, pa se bojim da su vas mnogi lokalci silom prilika, zaobišli.

Usput tko plaća troškove dostave pri reklamaciji?
ZJ, ja znam da ti znaš da je dole red bil ispred dučana i prije ovog problema koji je trenutno na snazi. A kad se tek sjetim kad je dučan bil preko puta gdje je sad servis....
Isto tak znaš da TA (naša skračenica za trgoagenciju) imala u našoj branši najuređeniju stranicu na internetu i sve si mogel vidjeti i naručiti bez da si došel dole.
Večina ljudi izvana je tak i naručivala jer im se nije isplatilo trošiti gorivo i vrijeme za par kuna, a ako je naruđba bila veča dostava je ionak bila za đabe.
To kaj si ti takva mušterija koja voli opipati i usporediti proizvode je tebi sad malo problem ali ko što sam ti več i rekel. Za tebe je dostava besplatna, ostaje ti samo problem kaj ti voliš uzeti (najbolje bi bilo na revers) pa da ti to doma u miru isprobaš i promisliš.... pa vratiš. moral se buš trenutno malo prilagoditi okolnostima.

TA se odlično prilagodila novo nastalim uvjetima s obzirom na protok ljudi koji je dole prolazil i na broj djelatnika koje ima.
I kaj je najbitnije, ljubazno osoblje, spremno pojasniti i saslušati kupca, a i uvijek se dalo sve s njima dogovoriti.
Barem ja tak mislim i takva iskustva imam oduvjek s njima, a pokojnom gazdi uvijek zapalim sviječu... zaslužil je.
 
Tu od
28 Stu 2019
Poruka
74
@mtd001 rade, ali kao što sam rekao, s obzirom na količinu posla, nama je web trgovina (za sad) vrlo s(p)retno rješenje. Nisam siguran da možeš u Hrvatskoj naći ovakav web shop u srodnoj branši, ovoliko uređen i ovoliko detaljan.

@MUHA hvala, i da - zaslužil je.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,559
Nisam siguran da možeš u Hrvatskoj naći ovakav web shop u srodnoj branši, ovoliko uređen i ovoliko detaljan.
To stoji,imate stvarno preglednu stranicu 👍
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
Nije riječ o meni, imam ja svoje načine. I nisam im neki kupac.
Ali ima hrpa ljudi oko mene kojima je to nepremostivi problem i jamraju radi toga.

A internet trgovina je ... kak ono s kurtonom... j...š, a ne osjetiš :hahah:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,906
Pa nisam ni ja neki veliki kupac, ali kupim tu i tam nekaj.
Ti kaj jamraju, drugo ni neznaju nek jamrati, a kupci su kak i ja i ti. Ili eventualno ko nas dva skupa ;)

Slažem se s onim za internet trgovinu, ali isto tak oni koji puno biraju na kraju j...u na ruke 🤭🤭
 

okarm

Novi član
Tu od
7 Ruj 2014
Poruka
26
sve pohvale za webshop, sa svim do sad kaj sam narucil sam bil zadovoljan.
imam pitanje vezano za ove ama kosilice s 196ccm motorima. ciji su to motori? mislim, znam da su neki genericki kineski, i nemam nis protiv takvih motora i ne mislim da je briggs sveta krava, al me cisto radi rez. dijelova zanima jel se zna ciji su, jel to loncin ili nekaj drugo.
razmisljam kupiti jednu al ne bi stel da mi recimo za dve tri godine treba membrana na fergazeru ili tak nekaj, a nemrem je nabaviti ili trebam cekati mjesec dana..
 
Tu od
28 Stu 2019
Poruka
74
Da, nekakvi kineski su motori, drzimo AMA kosilice zadnje 2 ili 3 godine i nemamo NIKAKVIH problema s njima. Znam samo da uz garanciju od 2 godine, imamo osigurane i rezervne dijelove i servis.

btw imamo AMA kosilice i sa Briggs motorima. Sto se nekakvih membrana tiče mislim da ih imamo oko 60 garnitura, mislim da neces morat dugo čekat ako bude i trebala bas ;)
 

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Imate li ulja 15w 40 ali bačvu 210 litara? Koja je cijena te imate li dostavu?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Pozdrav, imate li crijevo ojacano zicanom spiralom fi 30?

IMG_20200424_084336_5.jpg

IMG_20200421_130037_1.jpg

I hidraulicni filter cs 05, 25 mikrona

IMG_20200424_084318_7.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh