• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️
  • Molim članove da na ovoj dole temi komuniciraju o pomoći postradalima od potresa na Banovini.
    Naglasak je na pomoći selskim gospodarstvima, jer njih se obično zaboravi u ovakvim tragedijama.
    LINK NA TEMU

Pitanje!! cijena reduktora

fordson

Član
Tu od
16 Kol 2011
Poruka
111
Imam pitanje u vezi ovoga nudi mi jedan uz kompenzaciju kaze da je neki reduktor pa me zanima sta je to i koliko vrijedi, jbg mlad sam pa neznam..:D

vargas

Član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
502
Re: Pitanje!!

Dečki, ni iz grbavoga dreva se nesmete norca meti. Stara narodna. To je očito kutna remenica od nekog starog traktora za pokretanje, svega što se u ono doba moglo i moralo vrtjeti, od dreša, cirkulara itd. Unutra su sigurno bolji zupčanici i lageri od ovih kakve imaju današnji reduktori. Ako se vrti može ti biti za rotomalčer ili traktorsku bušilicu za rupe. Normalno nećeš dati neke velike novce s obzirom na vanjski izgled ali da baš ništa ne vrijedi nije istina.

fordson

Član
Tu od
16 Kol 2011
Poruka
111

imam ponudu to i dva elektoromotora, neznam koliko bi reduktor mogao vrijediti al onda cu valjda uzeti. Hvala!

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000

če ništ drugo ja kupim od tebe po 2 kn kila

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
evo, ja nudim 3 kn/kg :D: to ti je remenica od 533/539 i ostalih manjih imt traktora, samo je već bila u procesu prerade. starije remenice, tj. za starije traktore, nisu imale standardni ulaz kardana. koliko tražiš za nju?

vargas

Član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
502
Evo Fordson, vidiš da i grbavo drevo ima svoju cijenu. Do srijede budeš možda za tu remenicu dobil više nego si dao za nju i ona dva elektromotora.

Najnoviji postovi

Na vrh