• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem poklanjam vjetnamsku svinju

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,918
Poklanjam vjetnamsku svinju , mužjaka starog dve godine. Nalazi se u Zg. Javiti se privatnom porukom .
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Zašto je se želiš otarasiti?
Jel to kućni ljubimac?

Hajde stavi sliku.
 

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,918
Je kučni ljubimac al stanuje u svinjcu. Kčer se brinula za nju al više nema vremena zbog drugih obaveza . Pajcek je negdje oko 50-70kg.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Jel puno masna?


@hotela, bum te po prstima.
Ti od kućnog ljubimca vidiš čvarke.
Ja bih je uzela da nema psa, ali moj pas ne podnosi nijednu životinju u svojoj blizini - klasična ljudska ljubomora na pažnju.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
A cuj,blizi sr 1.MAJ a imam v sumi dva suva izvadjena panja s korenjom,dobro bi se potrosili.:icon_mrgreen::icon_mrgreen:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Vama je do zajebancije, a čovjeku "gor". Pitaj ZOO. Možda ga oni udome !?i
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E, to sam i ja htjela predložiti, ali sam prvo željela biti malo neozbiljna.:icon_weed:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,538
je, čvarci od te svinje...zato i vidite one sve debele i masne Vijetnamce po televiziji...
ameri ih nisu mogli pobit, jer su pre tanki za metak bili...sve od tih debelih svinja...
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,266
Ama oni jedu rižu,, rižu ovako, rižu onako,, i začine, milion vrsta,,,,
a čvarke pojedu turisti iz Evrope :icon_weed:
A jajca,,,,,,,, e neznam ko njih pojede,, :drink:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
A jajca,,,,,,,, e neznam ko njih pojede,, :drink:[/QUOTE]

puknuti :D:
 

Najnoviji postovi

Na vrh