• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poticaji za uzgoj ovaca

Osmica

Član
Tu od
5 Velj 2013
Poruka
30
Pozz. Imam pitanje. Da li postoji poticaj za mladog uzgajatelja ovaca i sto je sve potrebno kako bi se dobio? Imam omogucenu ispasu i prostor za smjestaj za cca 100 ovaca no nazalost nemam pocetni kapital za kupnju stada.
Hvala na odg.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

strile

Član
Tu od
13 Stu 2011
Poruka
43
Čujem da negdje u Križevcima ima proizvođač iz Turske koji proizvodi ovce i traži kooperante po cijeloj Hrvatskoj. Sve proizvedeno otkupljuje i dobro plaća.
 

Luka2222

Član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
LP evo bavim se uzgojem ovaca,slovenske.Može li mi netko objasniti šta sve treba da bi se prijavio za poticaj Isplati li se uopće u to dirati,inače ovce su markirane ,primam poticaj na žito,ali nemam iskustva sa poticajem sa ovcama
 
Na vrh