• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Razmjena Potraznja ovnova slovenaca

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
534
Pozdrav!
Traze se ovnovi slovenske pasmine,mladi ocjenjeni i u selekciji,znaci sa rodovnikom.
Uzgajivač sam maticnog stada,mjenjam ovnove,kada nabavim druge onda cu ja imati za prodati 3 ovna stara 4 godine sa rodovnikom.
Znaci mozda je moguća i zamjena pod uvjetom da nije u blizem srodstvu.

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
534
Ne ako ga neplanirate drzat duze vreme,jer ovan je u naj kondiciji sa 3 - 4 godine.

Josa

Član
Tu od
26 Ožu 2013
Poruka
78
Netko bezveze drkari na forumu i briše postove! Za matične ovniće se javite gospodinu Dubravku Asiću iz Bapske kod Iloka,ima uvežene ovnove i matično stado Slovenki. Njegov kontakt telefon 099 886 2424.

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
534
Nevidim razlog tome ali ako ih to cini sretnim neka obrisu sve pa cemo nekim drugim putem probati, sta sad.

Hvala za info.

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
534
Ovnovi kupljeni kod gosp.Asića hvala na pomoci al mi se cak i poznajemo od prije!

Najnoviji postovi

Na vrh