• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od lupa

L

lupo

Guest
Ukratko! Pratim forum duže vrijeme! Registrira se al zaboravih pisat o sebi pa me stare kolege podsjetile.

27 godina, okolica splita - uža - stari maslinici novi maslinici, nešto malo vinograda ... I od nedavno počeo uzgoj ono za sebe tukici, koke, kunići .... Stara ljubav iz djetinjstva koju se nadam uspješno nastavljam i ako bog da prenesem i na svog mališana. To bi bilo to ukratko.
 
H

Hrvach

Guest
Pozdrav kolega! Uživaj na forumu!
Da ne zaboravim, na koji mail ti mogu poslati nacrte od inkubatora?
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
pozdrav i dobrodošao zemljak
evo vidi sam u temi pečenjare tvoj izum koji me je fascinira evo pa me zanima što sad stoji umjeto goriva u rezervaru, dali možda vino
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal! ...

., lipo predstavljanje o sebi i svom!, ALI mi oćemo još i još., kako pisanog?, tako i slikanog materijala?., tako DA samo piši, slikaj - kelji., sretno TI sa tvojim delom oko poljoprivrede.-

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.....................:partyman::partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh