• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav svima nesto o meni

  • Temu pokrenuo moj kutak
  • Datum prvog posta
M

moj kutak

Guest
zovem se zeljko zivim u banjaluci odlucio sam poceti se baviti poljoprivredom dosad sam imao bastu ne puno ali namjeravam naptaviti dva ,tri plastenika posto nisam zaposlen ni ja i supruga za pocetak sam napravio jedan improvizovani plastenik od oko 30 kvadrata da probam i nesto naucim.eto toliko pa ko zeli da mi pomogne bio bih mu zahvalan .
pozdrav
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša,,,,,,,,,i želim ti puno uspijeha,,,i da ti delo krene kako si sam zamisliš.....:supz:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Dobro došao i sretno u plasteničkoj proizvodnji. :partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!., čitamo se ...

., sretno TI sa plastenicima., DA ima ovde ljudi svakakovoga kova ki znadu, moredu i oćedu pomoć!., ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh