• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav za sve poljoprivrednike i radnike

rumster

Član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
47
Nisam odmah vidio za pozdravne poruke nego kada sam ugledao masinu od grofa odletio sam tamo,sory
Rodom sam iz BiH i slucajno sam pretragom za motokultivatorom naletio na forum i vidio da se u svakoj bransi medjusobno pomazete,Zivim na selu poljoprivrednik sam posle 15:00 krenuvsi od krava preko zemlje do vocnjaka i nekoliko kosnica pcela i tak, nadam se da cu se uklopit :)
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Nisam odmah vidio za pozdravne poruke nego kada sam ugledao masinu od grofa odletio sam tamo,sory
Rodom sam iz BiH i slucajno sam pretragom za motokultivatorom naletio na forum i vidio da se u svakoj bransi medjusobno pomazete,Zivim na selu poljoprivrednik sam posle 15:00 krenuvsi od krava preko zemlje do vocnjaka i nekoliko kosnica pcela i tak, nadam se da cu se uklopit :)

dobro ti nama došao
 
Z

zeleno zagorje

Guest
Nisam odmah vidio za pozdravne poruke nego kada sam ugledao masinu od grofa odletio sam tamo,sory
Rodom sam iz BiH i slucajno sam pretragom za motokultivatorom naletio na forum i vidio da se u svakoj bransi medjusobno pomazete,Zivim na selu poljoprivrednik sam posle 15:00 krenuvsi od krava preko zemlje do vocnjaka i nekoliko kosnica pcela i tak, nadam se da cu se uklopit :)
baš lijepo da si sve poljoprivrednike i radnike pozdravil , dobrodošao na naš poljo forum , jedino onda u gore izabranima nisi pozdravio nostradurusa , našeg učitelja , on ti nas hrani tak da kad u jutro pročitaš ono što se iza brda valja nemaš volju jesti taj dan , za meni 0 kuna
 
Z

Zmaj 151

Guest
Zdravo svima,novi sam na forumu,dolazim iz okoline Novog Sada(nadam se da ne smeta)malo cu se predstaviti
Obradjujem oko 200Ha zemlje,imam 35 krava muzara,18 junica i 15 teladi
Od traktora imam YTO 1204 IMT 5106 IMT542 IMT 539 sa utovarivacem i IMR65
Od kombajna imam John Deere 975 Case 527 Case 1660
plug Sip spydi 30X4 Regent 35X4,setvospremac Imt Fadim 5.5m i germinator 5m
sejalicu kukuruznu majevica 6 redi,i mnogo sto sta...POZDRAV SVIMA
 

Najnoviji postovi

Na vrh