• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav

Nordycom

Član
Tu od
10 Pro 2010
Poruka
295
Lijepi pozdrav svim forumašima poljoprivrednog foruma. Ja sam Aleksandar, imam 24 godine, iz Istre. Moja obitelj se bavi(la) poljoprivredom (vinogradi i masline, nešto sitno rajčice) i savjetovala mi da bježim od poljoprivrede jer tu "nema kruha". Pošto sam ja tvrdoglav i crna ovca obitelji ipak sam se prihvatio poljoprivrede na malo "moderniji" način i za sada ide. Podigo sam plastenik uz pomoć prijatelja, za pripremu presadnica povrća i uzgoj cvijeća. Uzgajam manje više sve povrće koje postoji (tj. ono koje se prodaje). Prodajem proizvode direktno na tržnici ali ne isključujem mogučnost veleprodaje i proširenje proizvodnje. Volio bih da je Istra, kao regija malo više orijentirana prema poljoprivredi i pritom ne mislim na masline i vinograde (to je sada moderno). Jer ljudi ne jedu samo maslinovo ulje i piju vino, valjda :scratch

Veselim se druženju na forumu. :)
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodoša,........
ima nas još koji smo crne ovce,,,pa nek te tiješi to...:mrgreen::mrgreen::supz:
 

Najnoviji postovi

Na vrh