• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav

H

Hrvach

Guest
Pozdrav i dobro došao!
Ne bi bilo loše da napišeš ipak malo više od sebi,ime, godine, od kud si točno...!
 
A

amaruk

Guest
Pozdrav i dobro došao!
Ne bi bilo loše da napišeš ipak malo više od sebi,ime, godine, od kud si točno...!

Pozdrav
Upravu si, ali pisem iz telefona pa me malecki zaj...I ovo sada pisem po drugi put.Ime mi je Aleš, dolazim iz okoline Postojne i imam 32 godine. Nisam bas neki poljoprivrednik ali su mi traktori do neke mere blizu. Na forum sam se prijavio vise ili manje zbog problema kojeg sam opisao u temi Torpedo TD 55 A (ako neko zna o cemu se radi, jos uvijek trebam pomoc) .I eto sad sam ovdje i sodjeljujem na forumu kolko je u mojoj moci.
Ima puno zanimljivog citanja, a na zalost malo manje vremena za citanje.
Pozdrav svima jos jedan put.
 

Najnoviji postovi

Na vrh