• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav

ljubomir

Novi član
Tu od
20 Ožu 2014
Poruka
29
Da se predstavim :ja sam Ljubomir dolazim iz Bjelovara ,imam 32 god.Od prošle godine nalazim se na burzi imam jedan manji traktor koji trenutno obnavljam. Poljoprivredom se počeo baviti proljetos (radim tastovu zemlju)inače on ima Štoreta 404 a moji roditelji imaju IMT 539 i 549 .U dvije obitelji ima dosta priključaka pa ima i dosta posla za mene jer sam izučeni automehaničar jer imam osječaj da me svi obožavaju kad dođem nešto popravit a oni nemoraju da plate. Valjda budem ubrzo skužio kako se daju zahvale i ostalo a do tad unaprijed HVALA
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Bok ljubomir, dobrodošao na Poljoprivredni Forum.


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh