• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

preporuka elektroničara

bubamarac

Član
Tu od
23 Tra 2012
Poruka
682
ima li netko iz dalmacije da mi da preporuku,za elektroničara, ko bi mi moga popravit inverterski aparat za varenje?
imam 200A ac/dc aparat za varenje.predzadnji put je varija normalno,bez dima i kratkih spojeva.ugašen normalno.
zadnji put nakon paljenja samo cvrči..nemože uspostavit luk,ni elektrodom, ni tig-om..
dat jednom čoviku da pogleda- reče da nije uspija nać kvar..vjerovatno čovik nije radija takve stvari..aparat je kinez..ali skuplji,kopija europskih starijih aparata..
nije puno vario,star je 8-9 godina,korišten za sitnije faturete,tu i tamo,nije triba još dat svoje..
očekujem da mi čovik bar okvirno reče bar približnu cijenu dijagnoze ,i cjenu zamjene djela..
a cjenu djela ću vidit,naručit ću ga iz njemačke ako bude isplativo..
glupo mi je kupovat drugi ako ovaj ima sitniji kvar..

Najnoviji postovi

Na vrh