• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Preporuka za aplikaciju

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,917
Evo molim preporuku za meteo aplikaciju za Android, za ove sjevernije kontinentalne krajeve HR.
Koristim trenutno Yr, ima li šta primjerenije?
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,917
To i mene muči u zadnje vrijeme, ne prati mi prognoza baš aktualno stanje. 🙂
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,622
Ja pratim yr. prognozu i to mi je najtočnija prognoza, nije da nekad ne fula, ali je dosta točna
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Ja također pratim yr.no, ali sve preko 3 dana je lutrija.
Unutar 3 dana je prilično točno.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Ja se nekak ravnam prema dhmz i sve u svemu nije to tak loše.

Inače, moja pokojna baba je bila poprilično točan meteorolog, čak je i snjeg znala nanjušiti a za promjenu vremena nije bilo šanse da pogreši.
Ja sam onda bil mali pa mi je bilo smiješno, a danas.... sjetim se ja puno puta nje kad se vrijeme mjenja.
 

Gorki

Član
Tu od
7 Lip 2019
Poruka
78
Agroklimatoligija mi je bio predmet na faxu tek sada dobija na značenju. Mi ozbiljno mislimo pomjeriti agrorokove sjetve vrijeme kao da je jedan mjesec pomjereno
ovo kao da je 9 mjesec a ne 10.
 

Gorki

Član
Tu od
7 Lip 2019
Poruka
78
Netreba žuriti suha zemlja sada, kada kiša padne zemlja je još topla tako da ne treba brinuti za sjetvu
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,917
@Gorki zanimljivo, možda je dobra ideja da otvoriš temu Agroklimatoligija unutar Meteorologije pa napišeš jednostavnim riječnikom čime se Agroklimatoligija bavi, ljudi bi sigurno imali pitanja i komunicirali o tome. (y)
 

ivica1946

Novi član
Tu od
11 Sij 2018
Poruka
24
Šta se prognoze tiče pratim yr.no i on mi se pokazao neloš, ljeti su točni za 5-6 dana unaprijed, a zimi ta točnost je 2-3 dana max, međutim stvar popravljaju momci ( koji to rade iz hobija ) Vremenska prognoza by Silvio i Dino Dundić, i oni su super, bar meni.
Dakle kombinacija informacija sa tri strane i ja sam prilično zadovoljan.
 

Gorki

Član
Tu od
7 Lip 2019
Poruka
78
imate satelitske prikaze dugoročnih vremenskih prognoza posebno vezane za agroklimu to veliki proizvođači koriste da tempiraju sjetvu, žetvu.
 

Kristijan B

Novi član
Tu od
19 Kol 2019
Poruka
6
I ja imam stranicu/aplikaciju za Android koju vodimo u firmi za sjeverozapadnu i središnju Hrvatsku. Zove se Kad će kiša, dostupna je na Google play trgovini besplatno. Imamo i Facebook i Twitter profile, oba se zovu Kad će kiša :)

www.kadcekisa.com
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Pratim ih u izravnom javljanju svakodnevno u 9 h na radio Stubici za područje Hrvatskog Zagorja. Super su im prognoze i eventualni komentari.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Ja pratim yr. prognozu i to mi je najtočnija prognoza, nije da nekad ne fula, ali je dosta točna
jel primate i mene,možda budem kad znao nešto pametno napisati na ovoj temi
21930

21931

21932

Što se tiče modela,kog zanima prognoza moje skromno mišljenje je da ćete korisnu prognozu dobit uspoređujuči DHMZ i YR.NO materijale.....
 
Na vrh