• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prijedlog za kupovinu leđne prskalice

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
430
Ocu da kupim ledjnu motornu prskalicu, pa su mi potrebe sugestije. Znaci, znam da su najbolje stilke, i ostala kompanija, ali me vise zanimaju ove hobi prskalice, jer za sad, sve sto sam kupio hobi je i vise nego sto sam ocekivao opravdalo moja ocekivanja.

Dakle, zanimaju me najvise viladzerove one sa pumpom, koja moze u visinu da baci dosta. Vec imam atomizer koji nema pumpu pritiska (on je ok ali ne mogu da oprskam preko glave nista...)

Komsija ima onu viladzerovu ps15 mislim da je ona ok?

plus

Aktivni član
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
533
Možeš i s atomizerom špricati visoke voćke, cca 10 metara visine. Mnogo kineskih prskalica ti ima "koljenasti umetak pod 90 stupnjeva" na cijev ispred raspršivača. Mlazu raspršenih / atomiziranih kapljica zaštitnog sredstva je sasvim svejedno da li leti vodoravno ili okomito.

plus

Aktivni član
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
533
Meni je na taj način moja bacala super i to do kojih 12-13 m u zrak, ako je to tebi slabo onda ništa. Traži dalje.

Najnoviji postovi

Na vrh