• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodano Prikolica za gnoj KRUGER H-4

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
699
Prodaje se njemačka kvalitetna prikolica za gnoj KRUGER H-4.

Prikolica je renovirana prije 4 godine, stavljeni su novi lanci, lančanici,
vodilice lanaca, od tad godišnje izvezla 25 - 35 prikolica gnoja (cca od 6 krava).
Preventivno su zamjenjeni su svi ležajevi koji su bili lošiji u getribi (5 komada, ostali su bili dobri).
Napravljene su nove stranice i stavljeni pojačani okovi na stranice.

Uz prikolicu ide i nadogradnja te zadnja stranica za vožnju silaže,
nadogradnja i stranice su skoro pa nekorištene (isto sam napravio novo prije 4 god).

Prikolica je izbrušena do sjaja i obojana temeljnom bojom te zatim zelenom akril INTERNATIONAL bojom za brodove.
Drveni dijelovi su zaštićeni bojom za drvo i uljem.

Kočnica je ispravna, gume su dobre.

Prikolica ima 4 vitla, robusno kućište i robustan nepoderiv prijenos robusne je konstrukcije i jako je kvalitetna.
U prikolicu je uloženo više od 5000 kn. Prije par dana je odradila posao,
dok uhvatim vremena očistit ću je i konzervirati za zimu.
Potpuno je ispravna i spremna za sezonu.

Prodajem jer imam i veću prikolicu za veći traktor pa mi ova ne treba. Za ozbiljnog kupca je moguća mala korekcija cijene.

Lokacija: okolica Daruvara
Kontakt : 0989018775

CIJENA: 8500 kn









 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh