• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem s mjenjačem

B

BREGANA

Guest
Molio bih ako netko zna kako riješiti problem s mjenjačem.
Blokirao mi se u 2 sporoj brzini, te mi neće prebaciti u rikverc i bržu brzinu,tj. neće uopće prebaciti na desnu stranu.

Hvala unaprijed!!

BERTOLINI

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
365
labinprogres(superspecial_lux) 14 ks,91 god.
Okretne ili fiksne ručke?
Ako su fiksne skini tri matice sa poklopca i naštimaj birač.
Ako su okretne najvjerojatnije je proklizal nazubljeni svornjak ili poluga.Ako poluga mjenjača ide prelako onda je proklizano ili puknuto.Skini gornji poklopac (6 šerafa) i pogledaj.

B

BREGANA

Guest
Okretne ili fiksne ručke?
Ako su fiksne skini tri matice sa poklopca i naštimaj birač.
Ako su okretne najvjerojatnije je proklizal nazubljeni svornjak ili poluga.Ako poluga mjenjača ide prelako onda je proklizano ili puknuto.Skini gornji poklopac (6 šerafa) i pogledaj.
Hvala na brzom odgovoru!

Donatelo5

Novi član
Tu od
16 Ruj 2020
Poruka
1
Molio bih pomoc ako moze... Labin progres 14 goldonijev motor... Nece da ukljuci da vuce motokultivator i prikolica zajedno, sam motokultivator vuce, prikolica sama vuce i sve brzine rade super i brze i spore samo nece znaci da vuku svi tockovi a to mi je problem jer mi treba u brdu

Najnoviji postovi

Na vrh