• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem sa motorom Zetor 5011

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,241
Dragi forumaši

Novi sam na forumu, nemam velikog iskustva sa ovakvim i sličnim stvarima.

Imam zetora 5011, i nedavno sam primjetio da na uljni odušak baca vodenu paru i kondezat u vidu vodenih kapi.
Kod lokalnog majstora smo poskidali glave ispitali sve, a jednu promjenili jer je bila neispravna.
poravnjali glave i stavili nove dihtunge, međutim opet se isto dešava.
Danas smo ponovo sve skinuli opet ispitali glave, povadili stubline, promjenili gumice na stublinama, stavili opet nove dihtunge glava. i opet ista stvar.
Izbcuje vodenu paru na uljni odušak i kapaju kapi kondezata.
Više ne znam šta da radim.

Imali bilo ko da može pomoći?
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Pozdrav nimrennermin, dobrodošao na Poljoprivredni Forum!


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 
Na vrh