• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Razmjena Prodajem rolo bale sijenaže u foliji

kordunaš

Član
Tu od
30 Ruj 2011
Poruka
95
prodaju se visoko kvalitetne rolo bale sijenaže omotane u foliju ,,, bale se nalaze u okolici Slunja , županija Karlovačka
informacije na mobitel 0915523912

Posljednje uređivanje:

kordunaš

Član
Tu od
30 Ruj 2011
Poruka
95
koliko kg ima bala i koja je cjena ?

iskreno nisam vagao al rađene su s balirkom na remenje znači zbijena od sredine do kraja čvrsto , ja sam prezadovoljan kvalitetom imam ih viška pa prodajem , cijena 400 kn nije fiksna...

vimi

Član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
522
iskreno nisam vagao al rađene su s balirkom na remenje znači zbijena od sredine do kraja čvrsto , ja sam prezadovoljan kvalitetom imam ih viška pa prodajem , cijena 400 kn nije fiksna...

mislio sam otprilike koliko ima po tvojoj procjeni

vimi

Član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
522
kordunaš kakvih su dimenzija bale zanima me zbog prjevoza
i dali imaš kakvi utovarač za utovar

kordunaš

Član
Tu od
30 Ruj 2011
Poruka
95
kordunaš kakvih su dimenzija bale zanima me zbog prjevoza
i dali imaš kakvi utovarač za utovar

mislim da su 120 x 130, za utovar bi imao kamion s kranom u oko bale gurtna ...

vimi

Član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
522
netreba meni toliko ali dobro da znam ako bude tko tražio
ja ču ti za sebe potvrditi naravno i moram vidjeti kakva je prohodnost cesta ovih dana

kordunaš

Član
Tu od
30 Ruj 2011
Poruka
95
Prodaju se visoko kvalitetne rolo bale sijenaže omotane u foliju ,,, bale se nalaze u okolici Slunja , županija Karlovačka
informacije na mobitel 0915523912

Najnoviji postovi

Na vrh