• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

Vlado Sl

Novi član
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
13
Da li tko zna raspored potpisa Ugovora za 6.2.1 .... dobili odluku ali nikakvih poziva jos za sad vezano za ugovor....a vidim da je Zg rjesen....slavonija u kojoj sam potpisi u ponedjeljak, a kod mene nista....
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Da li tko zna raspored potpisa Ugovora za 6.2.1 .... dobili odluku ali nikakvih poziva jos za sad vezano za ugovor....a vidim da je Zg rjesen....slavonija u kojoj sam potpisi u ponedjeljak, a kod mene nista....
Nisi jedini, ima još dosta ljudi u Slavoniji koji sada nisu pozvani, bit će ubrzo...mi smo jedini od naše ekipe dobili poziv za ponedjeljak.
 

Lule

Novi član
Tu od
16 Velj 2015
Poruka
16
Nisi jedini, ima još dosta ljudi u Slavoniji koji sada nisu pozvani, bit će ubrzo...mi smo jedini od naše ekipe dobili poziv za ponedjeljak.
Transparentno nema što...znači nije izašla rang lista, što će reći da natječaj nije završen pak se ugovori dijele. Evo osobno nit sam dobio rješenje, nit mail nit boga jarca a prije tjedan dana već započelo potpisivanje s Dubrovnikom. Sad il ima za sve(a onda što nisu to i objavili kako i priliči) il izvode kojekakve kombinacije u svrhu grabljanja biračkog tijela.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Evo info za one koji se nadaju hoće li biti još novih natječaja za 6.1. i 6.3. Jučer je ministar sam izjavio na potpisivanju ugovora za 6.2. i 6.1. da novih natječaja za 6.1. i 6.3. ove godine više neće biti jer nema sredstava.
 

Vlado Sl

Novi član
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
13
Ekipa pozdrav...moze li mi tko sa sigurnošću reć da li se moze prijavit na natjecaj 6.3.1 ako si u postupku provedbe 6.2.1 odnosno da li 6.2.1 moze kombinirat sa nekim od mjera ruralnog razvoja?! Hvala unaprijed!
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Može ako imaš uvjete, jedino što imaš problem što ove godine nema toga natječaja u planu (možda LAG).
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Ja sam dobio odluku i dodijeljeno mi je 76bodova, ali nisam pozvan na potpisivanje ugovora za Dubrovacko-neretvansku zupaniju.
Poslije Osijeka ide Split...ako si dobio odluku dobit ćeš i poziv.
 

szabo

Novi član
Tu od
8 Velj 2019
Poruka
12
Bila mi je kontrola za mjeru 6.3, imao sam sve osim naljepnica, kad stignu moram poljepit i slikat pa mu poslat.

Od papira gleda samo izvod iz banke, provjerava se da nisam za istu stvar dobio pare od grada ili zupanije. I to je to.
On samo provjerava jeste li ispunili poslovni plan.

I ne treba se placat preko racuna, moze se , ko sta sam ja i napravio, sve placat gotovinom.

Kaze isplata 2. rate otprilike za 2 do 4 tjedna
Pozdrav, daj mi pliz objasni kako si to plaćao gotovinom, a imaš na izvodu iz banke transakciju. Mene savjetuju da sve ide sa žiro računa na žiro račun, a na to je visoka provizija na šalteru banke i zbog toga sam mislio otvorit žiro u banci koja daje karticu koju mogu provlačit u dućanima.
Thx
 

Lule

Novi član
Tu od
16 Velj 2015
Poruka
16
Obrade čega? Meni je dodjeljeno 74 boda!
Isusa ti, ode se stvarno ne zna ko pije a ko plaća..uvik isto..sad je nebitno tko će što dobit a ko neće..bit je da na ovaj način države i državne institucije opstoje samo na brdovitom balkanu..pa da nije normalno ocjenjivati projekte koji stižu i nakon toga objaviti javnu rang listu..ne, njima treba godinu dana i onda izbace ovakvo neko sranje..
 

krle8520

Član
Tu od
28 Pro 2016
Poruka
39
Vidim da se nešto šuška o rezultatima 6.3.1. Jel je to došlo kaj? Postoji neka privremena lista? Ja nisam dobio još nikakav mail.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Nece obradjivati uopce projekte koji budu bodovno ispod praga prolaznosti. Kad razmislite to ima smisla. Normalno da su ljuti oni koji nisu prosli, ali bodovi su bodovi. Jbg
 

Lule

Novi član
Tu od
16 Velj 2015
Poruka
16
Nece obradjivati uopce projekte koji budu bodovno ispod praga prolaznosti. Kad razmislite to ima smisla. Normalno da su ljuti oni koji nisu prosli, ali bodovi su bodovi. Jbg
Ne pričamo mi o istoj stvari vidim. Jer su projekti za mjeru 6.2.1 ocjenjeni u 11. mjesecu. Dakle, provjereni, potvrđeni ili poslani na doradu i ocijenjeni. Sad reci dragi što sputava APPRRR da izbaci rang listu i jeli moguće da najviše bodova imaju prvo oni iz Dubrovnika, pa oni iz Zagreba itd. I slučajno je, reći ćeš, da je svaki put u gradu potpisniku ugovora vladajuća ekipa.
 

Lule

Novi član
Tu od
16 Velj 2015
Poruka
16
Uopće nije bitno više tko je dobio. Ja sam već dobio 2 projekta. Bit je načina i bit je to što svi misle da je ovo normalno stanje.
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
i kako je bilo na potpisima...
jel bolje to odradit kuci uz pastetu...ili je bilo za papit:)
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Meni je rečeno od strane radnika u agenciji da ih je jako malo na mjeri 6. Ako je to istina onda je to katastrofa. Na kraju kada ostane neiskorištenih sredstava ispasti će da ljudi nisu bili zainteresirani za mjere.
 
Na vrh