• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,214
Evo ja sam novi na forumu pozdrav svima, a u svezi s mjerom 6.3.1 sam na 470 na inicijalnoj listi s 90 trženih bodova.
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
Ako nisi sudjelovao u natječaju ili si sudjelovao na predzadnjem natječaju gdje nisu svi dobili nemaš se čemu radovati osim zbog ovih koji su dobili:):):)
 

daevu

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
491
ma sudjelovao sam i prošao, mada ne znam, možda bolje da nisam
jer kako je rekao pomoćnik ministra u Vukovaru prošle godine, to su ipak samo socijalne mjere
 

Klaun

Novi član
Tu od
23 Stu 2017
Poruka
19
U mjeri 6.1.1 svih 938 će dobiti novac makar je novaca samo za 350. Što se tiće mjere 6.3.1 diže se velika bura i vidim da se na veliko šalju dopisu ministru za eko proizvodnju. Biti će velikih iznenađenja i odbijanja.
 

srećka

Član
Tu od
24 Velj 2019
Poruka
78
Poštovanje evo ja sam nova na forumu.
Mi smo se prijavili na mjeru 6.2.1 i 6.3.1
za 6.2.1 smo dobili pozivnicu za potpisivanje u Splitu 27.02.2019
a za 6.3.1 smo na 2458 mjestu za sad.
 

srećka

Član
Tu od
24 Velj 2019
Poruka
78
Zna li netko kome se možemo obratiti za informacije vezano za podnošenje zahtjeva za isplatu 1. rate?
Odnosno mi bi potpisali ugovor sa izvođaćem radova ,no oni bi krenuli s radom 1.9.2019.
jer još nemamo građevinsku a i uskoro nam dolazi ljeto a mi smo na otoku ,a od 15.6. su zabranjeni radovi.
Do 9. mj. vjerujem da ćemo srediti papirologiju.Da li bi taj ugovor bio pokazatelj da su započete aktivnosti iz poslovnog plana?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,856
Zar nije donesena uredba da samo jednu mjeru 6. Možeš koristiti u periodu od 2015-2020?
Znači ako potpišete 6.2,automatski ste se diskvalificirali sa 6.3...
 

srećka

Član
Tu od
24 Velj 2019
Poruka
78
"Poštovanje,
dali su korisnici za koje je donesena privremena odluka o odabiru projekta za natječaj 6.3.1. (ugovori još nisu potpisani) prihvatljivi prijavitelji na ovom natječaju? Mogu li provoditi oba projekta istovremeno (6.3.1. i 6.2.1.) uz pretpostavku da se radi o različitim aktivnostima?"

Navedeno je prihvatljivo uz poštivanje svih ostalih odredbi pravilnika i natječaja.


ovo je objavljeno na appr pitanja i odgovori
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Neki dan bio kod konzultanta za 6.2 a prije dvije godine prosao na 6.3. Nema problema. No kad sam prosao na 6.3 htio sam se prijavit na 6.1 no nije mi bila isplacena druga rata pa se nisam mogao prijavit. Kasnije sam bio bio nositelj duze od 2 godine pa nisam imao uvjete.
 

srećka

Član
Tu od
24 Velj 2019
Poruka
78
Zna li netko za dokaz započetih aktivnosti?
Pošto smo stavili građenje za turizam a papirologija za građevinsku nije gotova.Dakle ne možemo još početi graditi?
Da kupim aparate za apartman :)
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,214
Evo neko moje viđenje stvari, zadnji put se pogodovalo otočanima i brdskoplaninskom području, za predzadnji a to je ujedno bio i prvi natječaj za mjeru 6.3.1 se je slabo i znalo bilo je nešto oko 1400 zahtjeva a 1300-i kusur je prošlo, i sad ovo kako je zamišljeno je OK, i još k tom još će biti odobreno oko3080 zahtijeva,
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Zna li netko kome se možemo obratiti za informacije vezano za podnošenje zahtjeva za isplatu 1. rate?
Odnosno mi bi potpisali ugovor sa izvođaćem radova ,no oni bi krenuli s radom 1.9.2019.
jer još nemamo građevinsku a i uskoro nam dolazi ljeto a mi smo na otoku ,a od 15.6. su zabranjeni radovi.
Do 9. mj. vjerujem da ćemo srediti papirologiju.Da li bi taj ugovor bio pokazatelj da su započete aktivnosti iz poslovnog plana?
Ja imam istu situaciju. Jos malo goru jer nemam ni izvodjace ni gradjevinsku. Cekao sam da vidim dal cu dobit uopce.
Ja planiram.kupit nesto od opreme, i to je dokaz zapocetih aktivnosti
 

srećka

Član
Tu od
24 Velj 2019
Poruka
78
Nadam se da cemo možda na potpisivanju imati mogučnost pitati neka pitanja?
Što kažu oni koji su potpisali ugovore da li je bilo prilike za pitanja?
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Nadam se da cemo možda na potpisivanju imati mogučnost pitati neka pitanja?
Što kažu oni koji su potpisali ugovore da li je bilo prilike za pitanja?
Ajde please probajte pitati pa objavite za nas ostale. Ja nazalost ne mogu na potpisivanje..
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Nadam se da cemo možda na potpisivanju imati mogučnost pitati neka pitanja?
Što kažu oni koji su potpisali ugovore da li je bilo prilike za pitanja?
Možeš postaviti specifično pitanje što te zanima, na potpisivanju također možeš postaviti pitanje, ali mislim da ćeš precizniji odgovor dobiti ovdje,
 

srećka

Član
Tu od
24 Velj 2019
Poruka
78
Koliko sam ja shvatila na apprrr pitanja i odgovori mogu se postavljati samo za trenutno otvorene natječaje.
U izborniku nema 631, ni 621.
 
Na vrh