• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Proizvodnja Lozovace

SchnappsBoy

Novi član
Tu od
15 Svi 2018
Poruka
1
Pozdrav! Nov sam na forumu, tako da ne znam jel objavljujem na pravom mjestu. Ugl. Imam 22. Godine te u Bliskoj buducnosti htjeo bih osnivati svoj OPG. Htjeo bi se baviti proizvodnjom rakija prikupljanjem dropa (komine) posto u okolici ima puno vinara koji taj drop bacaju ca posto ih ne interesira proizvodnja rakije. Htjeo bi znati jel moram imat u posjedu 1 hektar zemlje za osnivanje OPG-a u tom slucaju ili nije potrebno? Citao sam da pcelari nisu duzni posjedovat ili imat u najmu zemlju velicine 1ha, a posto bi ja samo "otkupljivao" tudi drop (kominu) znaci nemam nit bi imao vinograd il' ista, jel moram imat zemlju ili? Hvala na odgovorima. :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh