• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Promjena remenice kose

Z

zlayo83

Guest
pozdrav! Na svom IMT-u imam bočnu kosu na kojoj je puknula remenica.
Dali netko zna kako skinuti tu remenicu? Nemogu odšerafiti onu maticu. Možda ima kakva fora, zato što ni na rezervnoj kosi nemogu skinut tu remenicu ( odšerafit maticu). Ako netko zna bio bi zahvalan...
 

prnjavor3

Član
Tu od
27 Sij 2012
Poruka
73
nemoguće da se neda blokiraj remenicu i maticu na udar probaj odvrnuti ja sam tako odvrtao ako neide probaj malo i u kontra stranu pa onda odvrći.Ja sam skidao davno i čini mi se da je normalni loz da nije kontra
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Normalan ti je navoj nije kontra samo dobro blokiraj i na trzaj ili sekacem i cekicom da otpusti!!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh